Masivní komoda malá se šuplíky, Alexandra 85

Alexandra 85
Dodame za 1 - 4 týdnu
13 860 Kč
S DPH
rating
10/10 z 1 hodnocení
Dostupné na objednávku

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Masivní komoda malá se šuplíky, Alexandra 85

Hledáte tradiční provedení, precizní kvalita a výrobek vyrobený z přírodních materiálů? To vše splní dubová komoda ze série nábytku Alexandra. Dubová komoda Alexandra je vyrobena z poctivého dubového dřeva. Nádherný design a hlavně opravdu luxusní zpracování. Komoda má 3 šuplíky s tichým zavíráním soft close. Nábytek je vyroben z dubového dřeva vratné korpusu a boků nábytku.Výhodou komody je také zadní stěna vyrobená z dubového dřeva, tudíž je možné ji umístit i do prostoru. Dokonalé ošetření značkovým německým olejem LIVOS, vytváří ideální ochranu pro dubový nábytek. Netrapte se se zdlouhavou montáží, nábytek vám přijde již smontovaný.

Výška: 61,6 cm , Šířka: 51,5 cm , Hloubka: 45 cm

Komoda je celomasivní, vyrobená ze  dubového masivu, a to včetně korpusu, vnitřní police i dvířek. Plochy nábytku zdobí oblíbený parketový vzor, který se opakuje také u dalších prvků kolekce Alexandra. Díky dubovému masivu a jeho prvotřídnímu zpracování dosahuje nábytek opravdu výjimečných kvalit počínaje pevností, přes krásnou texturu až po dlouhou životnost. Zásluhou těchto vlastností se vitrína řadí mezi nábytek, který zdědí další generace. 

Masívni dubový regál, Alexandra 15

Dubový nábytek ze série nábytku Alexandra je skutečně ověřen časem. Série nábytku se vyrábí již více než 20 let, kdy postupně byly přidávány nové modely. V kolekcí Alexandra naleznete nábytek do obývacího pokoje, kuchyně, jídelny a nově i pracovny. Zařiďte si i vy váš interiér poctivým dubovým nábytkem, který je vyroben výhradně z dubového dřeva. Víme, že Váš čas je cenný, proto se nábytek dodává již smontovaný. Všechny šuplíky a dvířky disponují německým kováním s tlumením soft-close. Nábytek je ošetřen špičkovým Německým olejem LIVOS, který je přímo určen pro dubová dřeva. Nasávejte každý den vůni přírodního nábytku ve svém interiéru. K výrobě je použijte dřevo výhradně z obnovitelných lesů. Nábytek je vytvořen ve spolupráci s naší a Polskou firmou. Samotný design je inspirován prostředím luxusních Švýcarských chaletů. Samotná výroba probíhá v nejmodernější lince v EU, kde se vyrábějí i tradiční Německé produkty. Samozřejmostí je denně kontrolovaná vlhkost dřeva, nejmodernější CNC stroje, kontrolovaná vlhkost ve výrobě. Dopřejte si i vy tak nejvyšší kvalitu se dostupnou cenu!

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
váha
45 kg
zásuvky
Soft-close
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
zadní stěna
Dřevěná překližka
Výška
61,6 cm
Šířka
51,5 cm
Hloubka
45 cm
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
dodávány
v monte (poskládané)
Material
Dub
Kvalita zpracování
rating 10
Komodu jsem teprve rozbalila, ale zatím velká spokojenost se zpracováním, komoda vypadá jako na obrázku

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.