Velká dubová komoda na kovových nožkách, Vigo 49

Vigo 49 salon
Dodame za 2 - 5 týdnu
24 960 Kč 31 210 Kč -20%
S DPH

Cena Black week platí

Dostupné na objednávku
barva nábytku
  • Dub Olej

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Velká dubová komoda na kovových nožkách, Vigo 49

komoda Vigo 49 ( šířka 180 cm , výška 89 cm , hloubka 49 cm ) - dodáván již smontovaný

Moderní, luxusní, elegantní to jsou přívlastky komody Vigo s širokým využitím v obývacím pokoji, jídelně případně v pracovně. Komoda vám dodáme už profesionálně smontovanou. Zajímavým a designovým prvkem jsou kovové nohy na, jejichž komoda stojí včetně prosklené části. V levé části komody jsou 2 dvířka, kde po otevření v každé se nacházejí 2 police. Prosklená část je osvětlena, kde osvětlení je již součástí. Rovněž zadní stěna má nádherný dřevěný vzor s jedinečným vzhledem vid. Detailně fotografie. V pravé části komodu su ve vrchní části 2 šuplíky s dostatkem odkládacího místa. Spodní výklopná dvířka, která se otevírají z vrchu dolů.

Skutečně exkluzivní a designový, to jsou hlavní přívlastky dubového nábytku z kolekce pro rok 2020 s názvem VIGO. Dubový nábytek Vigo je určen především do obývacího pokoje, kde v rámci typů nábytku najdete televizní komody, vitríny, regály a skutečné stylový konferenční stolek. Samozřejmostí jsou dvířka a šuplíky s tichým zavíráním soft-close. 

Rada nábytku Vigo je vyrobena v kombinaci dubového dřeva a přírodní dubové dýhy. Kde složení nábytku je přední strany šuplíky / dvířka jsou dubové dřevem, vrchní deska je přírodní dubová dýha a vnitřní korpus a boky nábytku jsou vyrobeny z přírodní dubové dýhy. Nábytek je ošetřen výjimečným Německým olejem Livos. Nábytek je vyroben ve spolupráci s naší firmou a Polskou firma kde finální produkt je každý kus nábytku skutečné originálním kouskem té nejvyšší kvality. Osvětlení je již dodávány v ceně nábytku při kusech, které ho obsahují.

Velká dubová komoda na kovových nožkách, Vigo 49

Výběrem nábytku z řady VIGO si vyberete nejen nádherný a exkluzivní nábytek ale i naše více než 20 leté zkušenosti v oblasti nábytku. Nábytek se dodává již smontovaný.

Dubové dřevo je královský materiál, který se používá již staletí a jeho kvalita je ověřená generacemi. Dřevěný nábytek lety spěje do krásy a získává na jedinečné hodnotě. Dubové dřeva je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené,  máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC.

Exkluzivní nábytek do obýváku z dubového dřeva, Vigo

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
zásuvky
Soft-close
Front (přední část)
Masív
Korpus
Přírodní dubová dýha
vrchní deska
Přírodní dubová dýha
zadní stěna
Dřevěná překližka
Výška
Default empty value
Šířka
Default empty value
Hloubka
Default empty value
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
dodávány
v monte (poskládané)
Material
masív dub

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.