Dubová komoda do ložnice na nožičkách, Janosik 44

Janosik typ 44
Skladem méně než 10 ks
21 690 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating
9.5/10 z 2 hodnocení
Při odběru vice kusů možná extra sleva
Dodáme za 1 - 2 týdnu Po vyprodání skladových kusu je termín dodání 3 - 6 týdnu

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Dubová komoda do ložnice na nožičkách, Janosik 44

Šířka: 1200 mm
Výška: 834 mm
Hloubka: 390 mm

Ekluzivní komoda model Jánošík typ 43 je vyrobena z poctivého dubového dřeva. Komoda z masivu do ložnice nebo do obývacího pokoje. Komoda ma subtilní rozměry tudíž je vhodná i do menší ložnice aleobo malého pokoje. Komoda má 3 šuplíky s kováním soft-close. Všechny rohy i hrany jsou zaoblené a vytvářejí tak vzdušný dojem nábytku. 100% masiv včetně vnitřního korpusu je zárukou kvalitního nábytku i po letech užívání. Nábytek je vyroben nejmodernějšími CNC stroji, což zaručuje nejvyšší kvalitu. Prohlédněte si všechny druhy a modely z kolekce Jánošík. 

Dubová komoda do ložnice na nožičkách, Janosik 44

Exkluzivní nábytek vyrobený z 100% dubového masivu, který reprezentuje kolekce Jánošík. Nábytek je určen pro náročného klienta, který si potrpí nejen na skutečně přírodní nábytek ale i designové provedení. Nábytek je tak určen pro generace, kde jeho hodnota bude lety jen růst. Celá kolekce je ošetřena značkovým Německým olejem LIVOS , což je dokonalá ochrana pro dubový nábytek, kde na dotek cítíte stále přírodní dřevo a zároveň dřevu dovoluje dýchat. Olej je ekologicky nezávadný. Nábytek z kolekce Jánošík je kartáčovaný a důsledné vybíráme dřevo, kde jsou i přírodní suky dřeva. Získáte tak autentický kus přírodního nábytku, kde je pečlivě vybíráno dřevo tak aby jednotlivé kresby dřeva k sobě pasovaly.

Nábytek mě krásně zaoblené hrany a rohy, což vytváří minimalistický dojem ale zároveň nábytek je vyroben z poctivého dřeva. Nožičky jsou rovněž celo-masivní s výškou 15 cm.

Dubové dřevo je královský materiál, který se používá již staletí a jeho kvalita je ověřená generacemi. Dřevěný nábytek lety spěje do krásy a získává na jedinečné hodnotě. Dubové dřeva je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC.

komoda z masivu na nožičkách

Dubová komoda do ložnice na nožičkách, Janosik 44

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
váha
59 kg
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
zadní stěna
Dřevěná překližka
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
dodávány
v monte (poskládané)
Material
Dub
komoda
rating 9
Je krásná,krásné dřevo
Doporucuji
rating 10
Od spolecnosti Mirek mame jiz nekolik kousku nabytku. Nove nyni 2 komody a urcite s objednavkami nekoncime. Komody Janosik jsou moc pekne. Doruceni probehlo vporadku, mili zavoznici donesli nabytek az na misto. Za nas 10 z 10 :)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.