Masivní komoda na nožičkách dub, Janosik 49

Janosik typ 49
Dodame za 1 - 2 týdnu
35 590 Kč 44 000 Kč -8 410 Kč
S DPH
Dostupné vice jak 10 ks

Více než 100 000 spokojených zákazníků ( CZ, SK, HU, AT, FR ).
Garance nejlepší ceny ( na celou nabídku ).
Vlastní doprava kdekoli v ČR
 

Masivní komoda do obývacího pokoje nebo ložnice na nožičkách dřevo dub, Janosik 49

Šířka: 1750 mm
Výška: 870 mm
Hloubka: 450 mm

Luxusní komoda s označením Janošík typ 49 má široké využijte buď ve vaší ložnici s dostatkem odkládací prostoru pro Vaše oblečení nebo styloví příborník do jídelny. Komoda ma šířku až 175 cm. Komoda na dřevěných nožkách a působí tak mimořádně vzdušným dojmem a dodává nábytku jedinečnou eleganci a styl. Komoda ma po stranách otevírací dvířka s kováním soft-close. Ve střední části jsou 3 šuplíky s širokým využitím. Masivní komoda je vyrobena z dubového dřeva včetně boků a vnitřního korpusu. Nábytek je vyroben nejmodernějšími CNC stroji, což zaručuje nejvyšší kvalitu. Prohlédněte si všechny druhy a modely z kolekce Jánošík. 

Masivní komoda do obývacího pokoje nebo ložnice na nožičkách dřevo dub, Janosik 49

Exkluzivní nábytek vyrobený z 100% dubového masivu, který reprezentuje kolekce Jánošík. Nábytek je určen pro náročného klienta, který si potrpí nejen na skutečně přírodní nábytek ale i designové provedení. Nábytek je tak určen pro generace, kde jeho hodnota bude lety jen růst. Celá kolekce je ošetřena značkovým Německým olejem LIVOS , což je dokonalá ochrana pro dubový nábytek, kde na dotek cítíte stále přírodní dřevo a zároveň dřevu dovoluje dýchat. Olej je ekologicky nezávadný. Nábytek z kolekce Jánošík je kartáčovaný a důsledné vybíráme dřevo, kde jsou i přírodní suky dřeva. Získáte tak autentický kus přírodního nábytku, kde je pečlivě vybíráno dřevo tak aby jednotlivé kresby dřeva k sobě pasovaly.

Nábytek mě krásně zaoblené hrany a rohy, což vytváří minimalistický dojem ale zároveň nábytek je vyroben z poctivého dřeva. Nožičky jsou rovněž celo-masivní s výškou 15 cm.

Dubové dřevo je královský materiál, který se používá již staletí a jeho kvalita je ověřená generacemi. Dřevěný nábytek lety spěje do krásy a získává na jedinečné hodnotě. Dubové dřeva je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC.

Masivní komoda do obývacího pokoje na nožičkách dřevo dub, Janosik 49

Masivní komoda do ložnice na nožičkách dřevo dub, Janosik 49

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
váha
96 kg
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
zadní stěna
Dřevěná překližka
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
dodávány
v monte (poskládané)
Material
Dub

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.