Dřevěná komoda menší v provence stylu, France typ 44

France typ 44
rating
10/10 z 5 hodnocení
Dodame za 6 - 7 týdnu
6 528,93 Kč 12 396,69 Kč -5 867,77 Kč
Dostupné na objednávku

 

Dřevěná komoda menší v provence stylu, France typ 44

Výška: 90 cm
Šířka: 115 cm
Hloubka: 53 cm

Dřevěná komoda v provence stylu, France typ 49. Komoda se dodává již smontovaná a je vyroben z poctivého 100% dřeva borovice. Komoda je v bílo - hnědé barevné kombinace vrhcná deska je lakovaná. Bílá barva je ekolgicky nezávadná. Komoda má ve střední části otevírací dvířka, uvnitř uprostřed je dřevěná police. Vrchní část komody je roztříštila na 2 samosttané šuplíky

Smyslem naší práce a vývoje je vytvoření kvalitního dřevěného nábytek, který bude sloužit generacím bez ztráty kvality. Inspirovali jsme se tradičním venkovem ve Francii a připravili pro Vás novou kolekci nábytku, která funkčně, designově i kvalitativní splní vaše náročně požadavky. Nábytek je vytvořen v příjemné kombinaci hnědé a bílé barvy. Hnědá barva - vosk je povrchově ošetřena a konzervovaná ekologickým lakem tak aby namáhané vrstvy byly chráněny. Bílá vrstva vosku je stejně ošetřena jemným filmem laku tak aby přírodní krása a struktura dřeva zůstaly zachovány. Nábytek je doručován v monte. Úchytky na nábytku jsou tradiční ručně kuté - povrchově ošetřené - nepouštějí barvu.

Tradiční nábytek ve stylu Francouzského venkov, kteří si vás podmaní a okouzlí vaše okolí. Nábytek se hodí do provensálské stylu bydlení. Novinka pro rok 2018, kolekce France reprezentuje krásný dřevěný nábytek ve Francouzském stylu bydlení. Nábytek je vyroben z poctivého borovicového dřeva, při jehož výběru dáváme důraz na kvalitu.

france kolekce

Povrchová úprava
Lak
zásuvky
Bez samo dosuvu
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
dodávány
v monte (poskládané)
Material
Borovice
2020-12-01
Hana
rating 10
Nadherna komoda.
komoda
rating 10
nadherne
J
rating 10
Ok
Pripominka
rating 10
Byla by lepsi bez prepazky
Super pomer kvality a ceny,
rating 10
Super pomer kvality a ceny, rozumna cena dopravy! velmi spokojen