Vysoká komoda s jednou prosklenou částí, Texas typ 45

Texas typ 45
Dodame za 1 - 4 týdnu
23 605 Kč 29 506 Kč -20%
S DPH
Dostupné na objednávku
barva nábytku
  • Dub Olej
  • Dub páleny

Více než 100 000 spokojených zákazníků ( CZ, SK, HU, AT, FR ).
Garance nejlepší ceny ( na celou nabídku ).
Vlastní doprava kdekoli v ČR
 

Vysoká komoda s jednou prosklenou částí, TYP 45 Texas

Šířka: 948 mm
Výška: 1360  mm
Hloubka: 390 mm

Potřebujete váš interiér něčím osvěžit? Tak si vyberte novinku pro rok 2018 - komodu Texas. Vysoká komoda s dostatečně velkým úložným prostorem a vrchní odkládací plochou je to, co váš obývací pokoj nebo jídelna potřebuje. Je to přesně ten typ nábytku, kterým si dopomůžete k větší uklizenosti a reprezentativnosti místnosti, aniž byste si daný pokoj nábytkem přeplácali. Vysoká komoda má jednu prosklenou a osvětlenou část, do které si můžete vystavit všechno, co chcete mít na očích nebo čím se chcete pochlubit vašim návštěvám. Chlubit se však především budete novým kouskem nábytku u vás doma. Ani nemusíte nic říkat, komoda Texas se všem v místnosti představí sama.

Představí se jako velmi luxusní kus nábytku, který splňuje i vyšší nároky svých uživatelů. Pouhým pohledem na ni na sebe prozradí, že je vyrobená z pečlivě vybraného dubového dřeva a že prošla rukama těch, kteří výrobě nábytku opravdu rozumí. U vás doma vydrží hodně, hodně dlouho. A pokud vás po letech přeci jen omrzí, nejspíš to bude znamenat jen to, že potřebuje přesunout do jiné místnosti.

Cena nábytku je bez osvětlení.

Výjimečnost a nadčasovost se skrývá pod naší nejnovější kolekcí pro rok 2018. Dubový nábytek do obývacího pokoje a jídelny Texas Přináší jedinečný design s charismatem. Nábytek vytvoří s obývacího pokoje a jídelny skutečný domov, ve kterém budete chtít trávit vaše jedinečné okamžiky. Nábytek je dostupný v barvě přírodní olej a dub pálení. O nadstandardní kvalitě vás přesvědčí 100% masivní provední dubového dřeva. Dubový nábytek do obývacího pokoje si můžete libovolně vyskládat podle rozlohy vaší místnosti. V kolekce najdete Několik typu a druhu zboží.
Nábytek má krásnou přírodní strukturu včetně suků a kazů dřeva, které jsou pečlivě vybírání aby vytvořily jedinečnou harmonii přírodního nábytku.
Nebojte se nákupu přes internet jako jediný vám dáváme možnost vrácení zboží do 14 dnů přímo naší dopravou. Nábytek je vyroben nejmodernějšími CNC stroji, což zaručuje nejvyšší kvalitu. Nákupem u nás získáte kromě krásného nábytku i záruku spokojenosti a ocenění designu.

Vysoká komoda s jednou prosklenou částí, TYP 45 Texas

dubový nábytek do obávaku texas / dallas

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
zadní stěna
Dřevěná překližka
Výška
136 cm
Šířka
95 cm
Hloubka
39 cm
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
dodávány
v monte (poskládané)
Material
Dub

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.