Dubová lavice bez opěrky s kovovými nohami, Emma 180 cm

emma lavice
Dodame za 1 - 2 týdnu
5 690 Kč 9 690 Kč -4 000 Kč
S DPH
Dostupné vice jak 10 ks

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Dubová lavice bez opěrky s kovovými nohami, Emma

Masivní lavice do jídelny vyrobena z poctivého dubového masivu model Emma v délce  180 cm. Výška 46 cm, Hloubka 38 cm

Lavice působí mohutným dojmem, na hranách je tloušťka materiálu až 3 cm. Lavice do jídelny se dodává v demontu. Montáž je velmi jednoduchá a zabere jen několik minut. Lavici lze kombinovat z kterýmkoliv dubovým stolem z naší nabídky. Designově je však nejvíce podobná ke stolu Emma. Dřevo použijte při výrobě má certifikát FSC což je zárukou toho že myslíme na životní prostředí. Lavice je ošetřena značkovým dánským olejem WOCA, což je špička mezi oleji.

Dubová lavice bez opěrky s kovovými nohami, Emma

K výrobě byl použit čistý dubový masiv. Nábytek byl povrchově ošetřen pouze olejem a voskem renomované značky, takže se chlubí dobrou odolností vůči všem drobným škrábancům a oděrkám. Jídelní stůl z masivu jsme dále nebělili ani nemořili, takže krása jeho přírodní textury zůstala plně zachována! Na desce stolu se můžete setkat se suky. Rozhodně se nejedná o vadu! Záměrně jsme zachovali všechna specifika dubového dřeva s cílem dosáhnout co nejpřírodnějšího vzhledu.

Masivní lavice do jídelny dokonale reprezentuje především precizní řemeslnou práci a poctivou výrobu. Díky svým mohutným proporcím zaručené odolá každému náporu. Dubové dřeva je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC. 

Povrchová úprava
Olej
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
Šířka
180 cm
dodávány
v demonte
Material
Dub
Barva
dub natural

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.