Dvou-dveřová vitrina z dubu, Nice 12

Typ 12
Dodame za 2 - 5 týdnu
24 241 Kč 30 301 Kč -20%
S DPH
rating
10/10 z 1 hodnocení
Dostupné na objednávku
barva nábytku
  • Dub Olej
  • Dub Bianco
  • Dub Ořech

Více než 100 000 spokojených zákazníků ( CZ, SK, HU, AT, FR ).
Garance nejlepší ceny ( na celou nabídku ).
Vlastní doprava kdekoli v ČR
 

Dvou-dveřová vitrína z dubu, Nice 12

Nevíte kam s cenným jídelním servisem po babičce? Pořiďte pro něj opravdu luxusní místo a dejte vyniknout jeho důležitosti ve dvou-dveřové vitríně z dubu! Získáte tak nejen řadu úložného prostoru, který se v domácnosti vždy hodí, ale především skutečně luxusní dubový nábytek, který se díky svým výjimečným kvalitám a vlastnostem stane dědictvím pro další generace.

Výška: 199 cm , Šířka: 123 cm , Hloubka: 42 cm

Vitrína je vysoká dva metry a její vnitřek je důmyslně rozdělen, takže získáte opravdu plno úložného místa! Vrchní část vitríny je vybavena dvěma skleněnými policemi ze speciálního tvrzeného skla. Tento prostor je krytý prosklenými dvířkyelegantním hliníkovém rámu a s drobnými úchytkami. Spodní část vitríny je vybavena dřevěnými policemi a opatřená plnými dřevěnými dvířkybezúchytkovým otevíráním. Snadné otevírání je zajištěno pomocí zkosení vrchní hrany dvířek.

Všechna dvířka jsou opatřena kováním se systémem tichého samo-dovírání soft-stop.

Precizní řemeslné zpracování, dubový masiv špičkové kvality i elegantní minimalistický design charakterizují nejen tuto vitrínu, ale také celou kolekci NICE, z níž vitrína pochází. Jedná se o kvalitní dubový nábytek v elegantním minimalistickém designu, jemuž vévodí hladce opracované plochy a jemně zaoblené hrany.

Kolekce NICE využívá k výrobě nábytku ten nejkvalitnější materiál. Jedná se především o špičkový dubový masiv, který prochází pečlivým kontrolním procesem. Vyrábí se z něj vrchní desky a přední části nábytku. Korpus a boky jsou z přírodní dřevěné dýhy, která má stejně tak vynikající vlastnosti jako masiv. Záda jsou vyráběna z dřevěné překližky.

Dvou-dveřová vitrína z dubu, Nice 12

Při povrchové úpravě využíváme výhradně renomovaný olej německé značky Livos. Povrchová úprava olejem nejenom zvýrazňuje krásu přírodní textury masivu, ale také ho chrání před případným mechanickým poškozením, dodává mu větší odolnost a prodlužuje tím životnost nábytku. Při správném zacházení vám vitrína vydrží sloužit opravdu dlouhou řadu let!

Vyberte si vitrínu v jednom ze tří nabízených odstínů! Bělená varianta je zastoupena pod označením Dub Bianco a skvěle se hodí pro kombinaci s barevnými doplňky či dekoracemi. Tmavší provedení Dub Ořech zase působí velmi elegantně. Jestliže jste vyznavačem čistě přírodního nábytku, zvolte variantu Dub Olej, kdy je masiv ponechán ve svém přírodním provedení, a kdy je povrchově ošetřen pouze olejem.

Starosti s komplikovanou domácí montáží vám zcela odpadají. Dubovou vitrínu dodáváme již odborně smontovanou a pečlivě zabalenou.

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
váha
107 kg
zásuvky
Soft-close
Front (přední část)
Masív
Korpus
Přírodní dubová dýha
vrchní deska
Masív
zadní stěna
Dřevěná překližka
Výška
200 cm
Šířka
200 cm
Hloubka
42 cm
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
dodávány
v monte (poskládané)
Material
Dub
vitrina
rating 10
Velmi se mi libi, muzu jen doporucit.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.