Obývací stěna - masiv akce - MEGA SLEVA

54 900,00 Kč

( sleva až 24 000,00 Kč )

30 900,00 Kč

Nové

 • Dotaz na zboží

  Dotaz na zboží

  Obývací stěna - masiv akce - MEGA SLEVA

  Obývací stěna - masiv akce - MEGA SLEVA

  Pošlete obsluze obchodu dotaz k tomuto produktu.

  * povinný údaj

    nebo  Zrušit


 • Varianty produktu

  Obývací stěna - masiv akce Monaco/rio - MEGA AKCE

  Limitovaná nabídka platí jen do vyprodání! Obrovská obývací stěna z dubového dřeva v nádherném provedení.

  Jde o úplně nový nábytek! Zvýhodněná cena platí na limitovaný počet sestav, nábytek se dodává již komplet smontovaný bez osvětlení. Nábytek je dostupný v barvě přírodní olej

  Obývací sestava vyrobena z dubového dřeva kombinovaného s přírodní dubovou dýhou z nejnovější kolekce Monaco. Nábytek se dodává již smontovaný, kromě police. Sledujeme trendy a práva tento minimalistický styl je IN. Velké kusy nábytku, které působí mimořádně útulným dojmem. Součástí linie Monaco jsou hranaté tvary. zakončené dokonalým opracováním. Vnitřní skleněné police jsou vyrobeny z tvrzeného skla, samozřejmostí je tiché zavírání šuplíků a dvířek SOFT-STOP. Osvětlení není součástí sestavy není možné si ho doobjednat..

  Cena je již včetně fér slevy 4%

  Sestava obsahuje:

  1 ks kredenc (typ 12) v. 1985 mm, š. 990 mm, h. 400 mm
  1 ks TV stolek se zásuvkami (typ 20) v. 540 mm, š. 1190 mm, h. 435 mm
  1 ks vitrina (typ 45) v. 1345 mm, š. 605 mm, h. 400 mm
  1 ks police (typ 31) 
  1 ks konf. stolek (typ 66) v. 450 mm, š. 750 mm, h. 750 mm

  Charakteristika série MONACO:

  Novinka pro rok 2016 dostupná již v předstihu. Sledujeme evropské trendy a proto jsme si připravili pro vás novou kolekci dubového nábytku z názvem Monaco . Stále více populární minimalistický styl, kde i velké kusy nábytku působí co nejútulnější dojmem. Hranta tvary to je základ pro jednotlivé elementy sestavy. Rovněž hranatými tvary se to nekončí, prosklené vitríny mají na zadní stěně nádherný cihličkový vzor z dubového dřeva. Všechny vrchní a boční desky mají parketový vzor. Nábytek je kombinovaný dubovým dřevem a přírodní dubovou dýhou. Nábytek je celo-masivní kombinovaný s výběrovým dubovým dřevem. Vnitřní korpus, vrchní, spodní a boční desky jsou vyrobeny z dubového dřeva z nádherným parketovým vzorem, který dokonalé zvýrazníme hranaté tvary kolekce. Přední dvířka a šuplíky jsou vyrobeny z dubového dřeva, kde viditelná část je vyroben z výběrové dubové dýhy s dokonalým vzrom tohoto luxusního nábytku. V prosklených vitrín je zadní stěna unikátní, protože mě vzor cihliček vyrobených z dubového dřeva. Nábytek tak působí Elegatní a zároveň dokonal přírodně. Nábytek působí moderním a elegantním dojmem, je určen do ložnice, obýváku a jídelny. Velkou výhodou je že nábytek se dodává již smontovaný kromě skříně, postele a jídelního stolu. Nábytek poskytuje dokonalé zpracování a je ošetřen kvalitním německým olejem značky LIVOS. Série je dostupná ve dvou barvách přírodní olej a dub pálení.

  Parametry

  Povrchová úpravaOlej + Vosk
  MaterialDub
  Dodáványv monte (poskládané)
  ZásuvkySoft-close
  Front ( přední část ) :Masív
  KorpusMasív
  Vrchní deskaMasív
  Zadní stěnaDřevěná překližka

  Hodnocení