Dubová obývací stěna - masiv - MEGA AKCE

64 900,00 Kč

( sleva až 40 000,00 Kč )

24 900,00 Kč

Nové

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

 • Dotaz na zboží

  Dotaz na zboží

  Dubová obývací stěna - masiv - MEGA AKCE

  Dubová obývací stěna - masiv - MEGA AKCE

  Pošlete obsluze obchodu dotaz k tomuto produktu.

  * povinný údaj

    nebo  Zrušit


 • Varianty produktu

  Obývací sestava vyrobena z dubového dřeva Monaco/rio - MEGA AKCE

  Limitovaná nabídka platí jen do vyprodání! Obrovská obývací stěna z dubového dřeva v nádherném provedení.

  Jde o úplně nový nábytek! Zvýhodněná cena platí na limitovaný počet sestav, nábytek se dodává již komplet smontovaný bez osvětlení. Nábytek je dostupný v barvě přírodní olej

  Obývací sestava vyrobena z dubového dřeva kombinovaného s přírodní dubovou dýhou z nejnovější kolekce Monaco. Sestava mě celkovou šířku až 338 cm takže je ideální do obýváku z celkové šířce až 400 cm. Nábytek se dodává již smontovaný, kromě police. Sledujeme trendy a práva tento minimalistický styl je IN. Velké kusy nábytku, které působí mimořádně útulným dojmem. Součástí linie Monaco jsou hranaté tvary. zakončené dokonalým opracováním. Vnitřní skleněné police jsou vyrobeny z tvrzeného skla, samozřejmostí je tiché zavírání šuplíků a dvířek SOFT-STOP. Osvětlení není součástí sestavy není možné si ho doobjednat.

  Cena je již včetně fér slevy 4%

  Sestava obsahuje:

  1 ks komoda dvoudveřová prosklená (typ 45) 99/135/40 cm
  1 ks TV stolek se zásuvkami (typ 20) 1119/54/44 cm
  1 ks vitrina (typ 12) 99 /198,5/40 cm
  1 ks konferenční stolek TYP 66 ( 75 /45 /75 cm )

  Charakteristika série MONACO:

  Novinka pro rok 2016 dostupná již v předstihu. Sledujeme evropské trendy a proto jsme si připravili pro vás novou kolekci dubového nábytku z názvem Monaco . Stále více populární minimalistický styl, kde i velké kusy nábytku působí co nejútulnější dojmem. Hranta tvary to je základ pro jednotlivé elementy sestavy. Rovněž hranatými tvary se to nekončí, prosklené vitríny mají na zadní stěně nádherný cihličkový vzor z dubového dřeva. Všechny vrchní a boční desky mají parketový vzor. Nábytek je kombinovaný dubovým dřevem a přírodní dubovou dýhou. Nábytek je celo-masivní kombinovaný s výběrovým dubovým dřevem. Vnitřní korpus, vrchní, spodní a boční desky jsou vyrobeny z dubového dřeva z nádherným parketovým vzorem, který dokonalé zvýrazníme hranaté tvary kolekce. Přední dvířka a šuplíky jsou vyrobeny z dubového dřeva, kde viditelná část je vyroben z výběrové dubové dýhy s dokonalým vzrom tohoto luxusního nábytku. V prosklených vitrín je zadní stěna unikátní, protože mě vzor cihliček vyrobených z dubového dřeva. Nábytek tak působí Elegatní a zároveň dokonal přírodně. Nábytek působí moderním a elegantním dojmem, je určen do ložnice, obýváku a jídelny. Velkou výhodou je že nábytek se dodává již smontovaný kromě skříně, postele a jídelního stolu. Nábytek poskytuje dokonalé zpracování a je ošetřen kvalitním německým olejem značky LIVOS. Série je dostupná ve dvou barvách přírodní olej a dub pálení.

  rio

  Parametry

  Povrchová úprava Olej + Vosk
  Material Dub
  Dodávány v monte (poskládané)
  Zásuvky Soft-close
  Front ( přední část ) : Masív
  Korpus Masív
  Vrchní deska Masív
  Zadní stěna Dřevěná překližka

  Hodnocení