Šatní skříň III moderní - helsinki

Typ 03 Helsinki
Dodame za 1 - 4 týdnu
32 180 Kč 43 490 Kč -26%
S DPH
rating
10/10 z 1 hodnocení
Cena Black week platí
Dostupné na objednávku
barva nábytku
  • Dub Olej
  • Dub páleny

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Šatní skříň moderní Typ 03 - Helsinki

Dřevěná šatní skříňpřírodní dubové dýhy bude díky svému nadčasovému designu a dokonalému opracování působit jako skutečný klenot vašeho interiéru. Šatní skříň zaujme svým vzdušným designem, jemuž vévodí zaoblené hrany a čisté linie. Nábytek se dodáva bez osvetlení.

Šatní skříň Typ 03 je součástí kolekce Helsinki, kterou charakterizuje univerzální a vkusný design, díky němuž lze nábytek zakomponovat do každého interiéru. Produkty kolekce Helsinki se díky svému unikátnímu vzhledu, vysokému standardu zpracování a nejmodernější technologii výroby řadí mezi vysoce luxusní nábytek.

šatní skriň

Šatní skříň své místo najde jak v ložnici, tak v obýváku či předsíni. Její vnitřní prostor je rozdělen šatní tyčí a dvěma vloženými policemi ve vrchní části. Vnitřní členění skříně tedy umožňuje jak zavěšení ramínek, tak uložení složeného oblečení.

Šatní skříň je vyrobena z přírodní dřevěné dubové dýhy. K dispozici je buď ve světlejší přírodní ekologické variantě dub olej, anebo ve výjimečné povrchové úpravě dub pálený.

Zalíbil se vám design šatní skříně? Zakoupit ji můžete také v rámci ložnicové sestavy a vytvořit tak jednotně sladěný prostor!

Šatní skříň vám dodáme v demontovaném stavu, takže ji snadno donesete až do ložnice. Součástí balení je přehledný montážní návod.

Výška: 222 cm
Šířka: 153,5 cm
Hloubka: 61 cm

Povrchová úprava
Olej + Vosk
váha
103 kg
Povrch nábytku
Kartáčovanie
zásuvky
Soft-close
Front (přední část)
Přirodní dubová dýha
Korpus
Přírodní dubová dýha
Výška
222 cm
Šířka
153.5 cm
Hloubka
61cm
dodávány
v demonte
Material
Dub
Satni skrin
rating 10
Jeste nemame rozbaleno a smontovano

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.