Dřevěný regál v provence stylu, France typ 11

France typ 11
Skladem méně než 10 ks
12 490 Kč 21 590 Kč -9 100 Kč
S DPH
Dodáme za 1 - 2 týdnu Po vyprodání skladových kusu je termín dodání 4 - 8 týdnu

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Dřevěný regál v provence stylu, France typ 11

Výška: 195 cm
Šířka: 107 cm
Hloubka: 44 cm

Dřevěný regál vyrobený v provence stylu z kolekce France. Regál je v bílo-hnědé barva. Bílá barva je ekologicky nezávadná barva, hnědá barva je lakovaná. Regál obsahuje 3 police s možností nastavení výšky police. Dodává se již smontovaný.

Smyslem naší práce a vývoje je vytvoření kvalitního dřevěného nábytek, který bude sloužit generacím bez ztráty kvality. Inspirovali jsme se tradičním venkovem ve Francii a připravili pro Vás novou kolekci nábytku, která funkčně, designově i kvalitativní splní vaše náročně požadavky. Nábytek je vytvořen v příjemné kombinaci hnědé a bílé barvy. Hnědá barva - vosk je povrchově ošetřena a konzervovaná ekologickým lakem tak aby namáhané vrstvy byly chráněny. Bílá vrstva vosku je stejně ošetřena jemným filmem laku tak aby přírodní krása a struktura dřeva zůstaly zachovány. Nábytek je doručován v monte. Úchytky na nábytku jsou tradiční ručně kuté - povrchově ošetřené - nepouštějí barvu.

Dřevěný stůl z masivu bílo - hnědý, France

Tradiční nábytek ve stylu Francouzského venkov, kteří si vás podmaní a okouzlí vaše okolí. Nábytek se hodí do provensálské stylu bydlení. Novinka pro rok 2018, kolekce France reprezentuje krásný dřevěný nábytek ve Francouzském stylu bydlení. Nábytek je vyroben z poctivého borovicového dřeva, při jehož výběru dáváme důraz na kvalitu.

france kolekce

Povrchová úprava
Lak
zásuvky
Bez samo dosuvu
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
dodávány
v monte (poskládané)
Material
Borovice

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.