Obývací stěna dub olej

49 000,00 Kč

( sleva až 23 100,00 Kč )

25 900,00 Kč

Nové

Dostupnost: Skladem

 • Dotaz na zboží

  Dotaz na zboží

  Obývací stěna dub olej

  Obývací stěna dub olej

  Mimořádná nabídka na tuto moderní obývací stěnu vyrobenou z 100% masivu. Jde o limitovanou nabídku, která je platná pouze do vyprodání. Obývací stěna je vyrobena z kvalitního dubového dřeva. O vysoké kvalitě vás přesvědčí i váha celé sestavy přes 230 kg. Jde o kvalitní Německý nábytek. Nábytek se dodává již smontovaný s rychlým doručením celá ČR.

  Pošlete obsluze obchodu dotaz k tomuto produktu.

  * povinný údaj

    nebo  Zrušit


 • Varianty produktu

  Obývací stěna - 100% dubový masiv - barva dub olej

  Musíte v obýváku počítat každý volný centimetr, ale přesto nechcete svůj interiér ochudit o luxusní nábytek? Pak je pro vás ideální volbou masivní obývací stěna, jejíž součástí je TV komoda a vitrína. V místnosti nezabere příliš mnoho místa, ale zároveň vám poskytne dostatek úložného prostoru a především dodá vašemu bydlení nezaměnitelný styl.

  Obývací stěna je součástí kolekce BOZEN, takže ji můžete dle své libosti a prostorových možností kombinovat s dalšími prvky stejného designu. Velmi pěkně ladí například s vysokou vitrínou nebo konferenčním stolkem, který v obýváku tvoří neodmyslitelný prvek.

  Kolekce BOZEN zahrnuje pouze celomasivní nábytek v nadčasovém designu, který disponuje vysokou pevností, a který se chlubí špičkovou kvalitou zpracování. Původně byla tato série navržena pro německého zákazníka, nicméně velice oblíbená je také v České republice a na Slovensku, kde svým zákazníkům nabízíme cenové zvýhodnění až o 50%. Využijte této jedinečné nabídky! Za super cenu získáte masivní nábytek ve špičkové kvalitě.

  Obývací stěna BOZEN zahrnuje 2 různé komponenty, pomocí nichž se vám podaří z vašeho obýváku vykouzlit luxusní prostor. Sestava zahrnuje:

   

  •          TV komodu – (výška 60,9 cm, šířka 158,8 cm, hloubka 41 cm) se skříňkou, otevřenou policí a sektorem s vyklápěcími dvířky
  •          nízkou komodu – (výška 145,2 cm, šířka 99,6 cm, hloubka 41 cm) se třemi skříňkami krytými plnými dřevěnými dvířky a jednou skříňkou s prosklenými dvířky a skleněnou policí

  Oba komponenty jsou vyrobeny ze 100% dubového masivu. Dřevo jako výrobní materiál bylo použito pro výrobu předních částí, vrchních desek, boků i vnitřních korpusů. Díky vysoké pevnosti, kvalitě materiálu i prvotřídnímu zpracování bude dubový nábytek zdobit váš interiér dlouhou řadu let a stane se dědictvím pro další generace. Díky nadčasovému designu bude stále “in“!

  Inspiraci pro výrobu nábytku čerpáme v Londýně i Miláně. Přitom se snažíme o to, aby měl každý kus nábytku také slovenskou duši. Díky tomu, že jsme od každého kusu kolekce BOZEN vyrobili již víc jak tisíc kusů, se nám podařilo vychytat všechny drobné nedostatky a dopracovat se k dokonalosti.

  Minimalistický design obývací stěny pěkně dotváří bezúchytkové otevírání. Dvířka a zásuvky se otevírají snadno pomocí zkosené vrchní hrany čel zásuvek a dvířek. Nechybí ani německé kování se systémem tichého dovírání soft-close.

  Dubový masiv jsme ponechali v jeho přírodním vzhledu a povrchově nábytek ošetřili pouze olejem. Vynikne tak krása textury masivu a dřevo zároveň získává na vyšší odolnosti vůči nejrůznějším oděrkám a jinému mechanickému poškození.

  Domácí montáže se nemusíte obávat. Odbornou montáž provádí renomovaní pracovníci a nábytek k vám dorazí již smontovaný a pečlivě zabalený. 

  Obývací sestava obsahuje:

  1 x Tv komoda (výška 609 mm, šířka 1588 mm, hloubka 41 cm)
  1 x Vitrina (výška 1452 mm, šířka 996 mm, hloubka 41 cm)

  Možnost doobjednat:

  Konferenční stolek (výška 450 mm, šířka 75 mm, hloubka 120 cm)

  dubová sestava masiv do obývaku

  dubový nábytek bozen

  Parametry

  Material Dub
  Povrchová úprava Olej + Vosk
  Dodávány v monte (poskládané)
  Zásuvky Soft-close
  Front ( přední část ) : Masív
  Korpus Masív
  Vrchní deska Masív
  Zadní stěna Dřevěná překližka
  Čištění Hadříkem
  Údržba Přípravky na voskovaný nábytek (opti mléko, clou)

  Ke stažení

  Příslušenství

  Hodnocení