Obývací stěna - 100% dubový masiv

59 000,00 Kč

( sleva až 24 500,00 Kč )

34 500,00 Kč

Nové

Dostupnost: Skladem

 • Dotaz na zboží

  Dotaz na zboží

  Obývací stěna - 100% dubový masiv

  Obývací stěna - 100% dubový masiv

  Mimořádná nabídka na tuto moderní obývací stěnu vyrobenou z 100% masivu. Jde o limitovanou nabídku, která je platná pouze do vyprodání. Obývací stěna je vyrobena z kvalitního dubového dřeva. O vysoké kvalitě vás přesvědčí i váha celé sestavy přes 230 kg. Jde o kvalitní Německý nábytek. Nábytek se dodává již smontovaný s rychlým doručením celá ČR.

  Pošlete obsluze obchodu dotaz k tomuto produktu.

  * povinný údaj

    nebo  Zrušit


 • Varianty produktu

  Obývací stěna - 100% dubový masiv - barva dub olej

  Obývací sestava obsahuje:

  1 x Jednodveřová vitrina (výška 1995 mm, šířka 644 mm, hloubka 41 cm)
  1 x Tv komoda (výška 609 mm, šířka 1588 mm, hloubka 41 cm)
  1 x Vitrina (výška 1452 mm, šířka 996 mm, hloubka 41 cm)

  nábytek se dodává bez osvětlení

  Možnost doobjednat:

  Konferenční stolek (výška 450 mm, šířka 75 mm, hloubka 120 cm)

  Vpusťte do svého obýváku krásu přírodních materiálů! Dubové dřevo si u zákazníků získalo obrovskou oblibu, a proto jsme do své nabídky dubového nábytku zařadili také obývací stěny. Kolekce BOZEN nabízí celomasivní nábytek v nadčasovém designu, který disponuje vysokou pevností, a který se chlubí špičkovou kvalitou zpracování.

  Celá série BOZEN byla původně vyvinuta pro německý trh. V České republice a na Slovensku nabízíme svým zákazníkům cenové zvýhodnění až o 50%. Využijte této jedinečné nabídky a pořiďte si za skvělou cenu nábytek, který se řadí k opravdové špičce!

  Výrobou nábytku se zabýváme již několik let, inspirujeme se trendy v Londýně i Miláně a zároveň v produktech zachováváme kus slovenské duše. Od každého z modelů série BOZEN jsme vyrobili již přes 1000 kusů, takže jsme časem vyladili všechny drobnosti a výrobní detaily až k naprosté dokonalosti. Sestava do obýváku BOZEN se díky svým jedinečným vlastnostem stane dědictvím pro další generace!

  Obývací stěna BOZEN zahrnuje 3 různé komponenty, pomocí nichž se vám podaří z vašeho obýváku vykouzlit luxusní prostor. Sestava zahrnuje:

   

  •          jednodveřovou vitrínu – (výška 199,5 cm, šířka 64,4 cm, hloubka 41 cm) se dvěma skleněnými policemi za prosklenými dvířky a jednou skříňkou s dřevěnou policí
  •          TV komodu – (výška 60,9 cm, šířka 158,8 cm, hloubka 41 cm) se skříňkou, otevřenou policí a sektorem s vyklápěcími dvířky
  •          nízkou komodu – (výška 145,2 cm, šířka 99,6 cm, hloubka 41 cm) se třemi skříňkami krytými plnými dřevěnými dvířky a jednou skříňkou s prosklenými dvířky a skleněnou policí

   

  Obývací stěna je celomasivní, což znamená, že 100% dubový masiv byl použit pro výrobu každé části všech komponentů. Z dubového dřeva jsou tedy vyrobeny jak vrchní desky, tak boky, vnitřní korpus i pohledové díly nábytku.

  Celé sestavě dominuje minimalistický design v nadčasovém stylu, který bude stále „in“. Vzhled obývací stěny pěkně dotváří bezúchytkové otevírání pomocí zkosené vrchní hrany čel zásuvek a dvířek. Nechybí ani německé kování se systémem tichého dovírání soft-close. Jednodveřová vitrína nabízí také možnost výběru mezi pravým a levým otevíráním dvířek. Ta se dají na místě otočit, podobně, jak tomu je například u některých typů lednic.

  Ctíme krásu přírodní textury dubového masivu, a tak jsou jednotlivé prvky dubové obývací stěny povrchově ošetřeny pouze olejováním. Nábytek kolekce BOZEN dále nemoříme ani nebělíme, takže si zachovává svůj přírodní vzhled. Díky olejování je dřevo mnohem odolnější vůči nejrůznějším škrábancům a drobným oděrkám.

  Montáží nábytku vás nehodláme zatěžovat. Montáž totiž prování naši vyškolení zaměstnanci, takže každý kus nábytku dostanete již smontovaný. 

  Obývací stěna - 100% dubový masiv

  dubový nábytek bozen

  Ke stažení

  Hodnocení