Moderní jídelní židle - antracitová, Tina

3 400,00 Kč

( sleva až 1 500,00 Kč )

1 900,00 Kč

Nové

Dostupnost: 1 - 4 týdnov

Tina - 8002

 • Dotaz na zboží

  Dotaz na zboží

  Moderní jídelní židle - antracitová, Tina

  Moderní jídelní židle - antracitová, Tina

  Jídelní židle vyrobená z dubového masivu v nádherném čalouněný určená především pro německý trh.

  Pošlete obsluze obchodu dotaz k tomuto produktu.

  * povinný údaj

    nebo  Zrušit


 • Moderní jídelní židle TINA - antracitová

  Za zvýhodněnou cenu u nás můžete získat tuto skvělou jídelní židli stylového designu. Jedná se o moderní kus nábytku, který je novinkou na českém a slovenském trhu. A v čem tato židle nejvíce vyniká?

  O výhodné koupi vás přesvědčí jednak ergonomické provedení, které zaručí pohodlí nejen při jídle, ale také velice dlouhá životnost. Velmi dobře se tato jídelní židle v antracitovém provedení hodí k dubovému nebo jinému masivnímu stolu.

  Novinka pro tento rok, představená Kolín 2017. Nyní v mimořádné zvýhodneje ceně pro ČR a SR. Stylová jídelní židle do kuchyně nebo jídelny. Židle má velmi příjemné měkké sezení, je dostupná ve dvou latkách. Židle ma príjmenu měkkou opěrky ze studené pěny, což je zárukou dlouhé životnosti a velmi pohodlného sezení. Židle je vhodná ke každému z našich dubových stolů. Jídelní židle TINA nyní v zaváděcí ceně platné pouze na limitovaný počet kusů. Kvalitní látka na výběr buď antrazitová barva nebo hořčici-olivová. Židle se dodává již smontovaná, váha židle je přibližně 10 kg. Kvalitní látka s vysokou oděruvzdorností až 50 000 cyklů.


  Moderní jídelní židle TINA - antracitová

  Parametry

  Dodávány v monte (poskládané)

  Příslušenství

  Hodnocení