Židle s opěrkami, nohy dub barva zelená

Asella arte 34B + Houston 87
Dodame za 1 - 2 týdnu
2 850 Kč 3 950 Kč -1 100 Kč
S DPH
Dostupné vice jak 10 ks

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Židle s opěrkami, nohy dub barva zelená, model ASELLA

Moderní křesílko do jídelny s designovým otvorem v opěrce. Židle má komfortní ručky. Židle se dodává v demontu s velmi jednoduchou montáží. Dvoubarevná kombinace kde na sedací části je látka ARTE, která se mimořádně snadno čistí s funkcí Easy Clean. Pohodlné a komfortní sezení díky výplni s čalounické pěny. Opěrka je s moderní látky, která imituje semiš. Nožičky na židle jsou vyrobeny z dubového dřeva, ošetřeny přírodním olejem. Zobrazit všechny varianty židle Asella

židle asella a stol mak

Dodává se v demontu. Vnitřní výplně je kvalitní PU pěna, díky čemuž je komfort sezení na nadstandardní úrovni a židle je tak velmi pohodlná. Nádherný design a kvalitní látka to je záruka kvalitního výrobku. Výhodou židle su její subtilní rozměry, vhodné i do menší kuchyně. Látka je velmi příjemná na dotek. Nosnost židle do 110 kg. Váha židle 8,5 kg.

asella židle zelená

asella židle

Látka ARTE

Příjemná a moderní látka na dotek. Látka je složená s 100% PES. Váha látky je až 300 g / m2. Čištění pomocí jemně navlhčení hadříku a mýdlo PH0. Otěruvzdornost látky 50 000 cyklov. 

Látka Houston

Látka, příjemná na dotek, která vytváří jemné mapy při dotyku, imitující semiš. Látka je složená 57% PU, 38% PES, 5% CO+/-10% . Váha látky je až 520 g / m2. Čištění pomocí jemně navlhčení hadříku a mýdlo PH0. Otěruvzdornost látky 45 000 cyklov. 

látka

Povrchová úprava
Olej
dodávány
v demonte
Material
Dub
Nosnosť
110 kg
Barva
světle šedá
Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.