Dubová židle Nora - Pu hnědá - MEGA akce

Nora 2 pu brown
Dodame za 1 - 2 týdnu
2 080 Kč 4 080 Kč -2 000 Kč
S DPH
Dostupné vice jak 10 ks

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Dubová židle Nora - Pu hnědá - MEGA akce 

Dubová jídelní židle ve moderním stylu s opěradlem ve tvaru obdélníku. Židle Nora je vyrobena z 100% dubového dřeva. Dodává se již smontovaná, svými subtilními rozměry je vhodná do všech kuchyní a jídelně. Pu látka v tmavě hnědé barvě je příjemná na dotek , dokonale imituje přírodní kůži. Čištění látky jen pomcou mýdla s PH0. Otěruvzdornost látky až 50 000 cyklů!

Dubová masivní konstrukce jídelní židle zajišťují vysokou stabilitu, doporučené zatížení je do 120 kg. Jídelní židle je celo-dřevěná na sezení si můžete zakoupit ve specializovaných prodejnách polštářky na zpestření. Židle je ošetřena přírodním olejem, tedy je ji lze kombinovat z kterýmkoliv jídelním stolem z naší nabídky.

Židle ma váhu cca 8 kg je tak kompaktní. Dodává se již profesionální smontovaná naším týmem ve výrobě. Na prvním místě je pohodlí. Výhodou židle su její subtilní rozměry, vhodné i do menší kuchyně. Jídelní židle Nora  je 100% Dub ošetřeny přírodním olejem značky WOCA, což je značkový dánský olej zaměřený na ekologický produkt. 


Židle do kuchyně dubová

Dubová židle Nora - Pu hnědá - MEGA akce

židle nora látka pu tmave hneda

dodávány
v monte (poskládané)
Material
Dub
Nosnosť
110 kg
Barva
hnědá

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.