Židle s područkami tmavomodrá - nohy dub Paris

Paris - ikon 79
Dodame za 1 - 2 týdnu
2 490 Kč
S DPH
Dostupné vice jak 10 ks

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Židle s područkami tmavomodrá - nohy dub Paris

Pohodlná jídelní židle s područkami v tmavě modré barvě. Židle mě kvalitní výplň a velmi odolnou látka typu easy clean. Židle se dodává již smontovaná a je určena pro každodenní sezení s vysokým komfortem. Krásné šití v moderním designu vytváří ze židle originální kus nábytku. Látka easy clean se čistí pouze pomocí vody viz přiložené video níže.

Na výběr mýtném několik druhů barvy látek, viz všechny. Židle ma váhu cca 9,5 kg je tak kompaktní. Dodává se již profesionální smontovaná naším týmem ve výrobě. Na prvním místě je pohodlí, o které se stará vysoce elastická pěna, která je základem výplně židle.

Dřevěné nohy vyrobené z dubového dřeva v přírodní barvě jsou pouze olejovaný transparentním olejem. Mimořádně kvalitní látka, která se velmi snadno čistí a jen pomocí vody očistit 99% skvrn. Viz video níže.

Židle s područkami tmavomodrá - nohy dub Paris

jidelní stul Lagan rozkladaci a žide s područkami paris

Mimořádné pohodlné sezení díky ergonomickému tvaru sezení, výhodou jsou i opěrky. Látka na židli mě otěruvzdornost až 50 000 cyklů. Dubová židle paris je určena především pro západní trh, na Slovensku a Česku je v mimořádné cenové akcí, které je časově limitovaná. Zaobelný tvar židle je tak pohodlný i při celovečerním sezení. Jídelní židle se dodává již smontovaná. Dopřejte si i vy luxusní dubová židli, která je vhodná pro denní používání s dlouhou životností, co si ověřilo již řadu spokojených zázaknikov.

Židle s područkami tmavomodrá - nohy dub Paris

látka ICON 79 - easy clean

icon 79 latka, fabricdodávány
v monte (poskládané)
Material
Dub
Nosnosť
110 kg
Barva
tmavě šedá

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.