Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Kuláty rozkládací stůl z masivu dub ø 100 cm

Skandi 100
Dodaci doba: 3 - 6 týdnu
11 888 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)

Na tento produkt garantujeme nejlepší cenu a výhodnou koupi !

Cena produktu je již včetně extra slevy!

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Kuláty rozkládací stůl z masivu dub ø 100 cm po rozkladu 135

Jednoduchý a účelný design kulatého jídelního stolu je volbou na jistotu do vaší jídelny či kuchyně. Jídelní stůl je dostuppný ve rozkládací verzí. Rozkládací část je ukryta ve stole. po Rozložení na stůl oválný tvar o ploše 135 x 100 cm.  Obě rozměry jsou vhodné pro 4 osoby. Kulatý jídelní stůl Se dodává v demontu s jednoduchou montáží. Povrchová úprava olej je velmi příjemná právě pro dubové dřevo, při dotyku cítit strukturu dřeva. Na ochrannou používejte přípravky na olejovaný nábytek. Rovněž pod vlhké předměty doporučujeme používat podložky.. Masivní stabilní nohy s rozměrem jsou zárukou vysoké stability stolu. Vrchní deska ma tloušťku  2 cm, což je při dubovém dřevě zcela dostatečné.  Výška stolu je 76 cm.

Dostupné rozměry: (výška 76 cm), průměr 100 cm +-

Kuláty rozkládací stůl z masivu dub ø 100 cm po rozkladu 135

Jídelní stůl Scandi je vyroben z dubového dřeva. Dubové dřeva je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC

Kulatý jídelní stůl masiv dub


Povrchová úprava přírodní olej značky Borma wachs hardwax parquet oil 1030 je zárukou dokonalého značkového itálskeho oleje. Tento výrobce se specializuje právě na dubový masivní nábytek. Olej umožňuje dubovému dřevo dýchat, rovněž vytváří na nábytku jedinečný matný efekt, kde při dotyku doslova nasáváte sílu přírody. Olejová povrchová úprava vyžaduje pozornost, tedy je nutné používat přípravky na olejovaný nábytek, které vytvářejí ochranné filmy na povrchu. Použijte a aplikace trvá 1-2 minuty no zaručí vám to zrající krásu dlouhá léta. Výhodou povrchové úpravy olej je také jeho snadná reparace kde na obnovu stačí použít olej na nábytek, a po letech používání deska stolu může vypadat jako nová. Celý proces obnovy trvá jen cca 15 min.

Povrchová úprava Olej - Právě na dubové dřevě je nejideálnější volbou olej, nakolik dubové dřeva potebuj dýchat co mu právě olejová povrchová úprava umožňuje. Právě dřevo ošetřené olejem získá nádherný matný efekt, s výrazným naturálním vzhledem. Pod vlhké předměty (sklenice talíře vázy) je třeba dávat podložky. V případě přímého kontaktu vody s dřevem vznikají kolečka na povrchu. To je jednoduché možné odstranit návodem níže. Pokud chcete na povrch docílít vyšší ochranu doporučuje se povrch olejovat několikrát do roka, případně používat přípravky na olejovaný nábytek.

stul drevo dub

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Tvar
Kulaté
Rozkládání stolu
Rozkládací
Typ výrobku
Jídelní stůl
Kolekce
Scandi
Nábytok je dodávany:
v demonte
Material
Dub divoký
Rozmer desky stola
ø 100 cm
Barva
dub natural
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží

Podobné produkty

Produkty ze stejné série

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.