Dřevěný provence jídelní stůl bílo hnědý 140 x 80 cm, Lille

Lille 603
Dodame za 4 - 8 týdnu
8 490 Kč
S DPH
Dostupné na objednávku

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Dřevěný provence jídelní stůl bílo hnědý 140 x 80 cm, Lille

Jídelní stůl do jídelny z nejnovější kolekce nábytku LILLE, vyrobený ve Francouzském venkovském stylu. Přírodní dřevěný stůl vyrobený z borovicového dřeva v bílohnědé barevné kombinaci. Stůl má vrchní desku o tloušťce až 4 cm. Vrchní deska stolku je v hnědé barvě ošetřené přírodním voskem. Doplňte do své jídelny i další kousky z této kolekce a nasávejte každý den atmosféru francouzského venkovského stylu. Jídelní stůl se dodává v demontu se snadnou montáží. Rozšiřte svůj interiér o tento atraktivní kousek a prožívejte denně sílu přírodního nábytku. Ekologie přírodního produktu a harmonie nádherného designu jsou vlastnosti, které jsme spojili při výrobě stolu LILLE.

Vrchní desku je třeba ošetřovat přípravky na voskovaný nábytek. Která vytváří ochraný voděodolný film na povrchu.

Celková šířka: 140 cm
Celková hloubka: 80 cm
Celková výška: 75 cm
Tloušťka vrchní desky: 4 cm

Dřevěný provence jídelní stůl bílo hnědý 140 x 80 cm, Lille

Popis kolekce LILLE 

PRESTIGE BELLISSIMI MOBILE - LILLE nábytek ze dřeva, pro náročné inspirovaný a vyvíjený v milanu. Naše dlouholeté zkušenosti s výrobou, prodejem a designem v nábytkářství jsme zúročili při vývoji a výrobě kolekce prestige bellissimi. Nábytek je vyráběn truhláři, kteří mají dlouholeté zkušenosti a praxi. Zároveň nábytek je dělaný ručně ve stylu venkovského nábytku, kde každý kus je jedinečný. Na přední části jsou charakteristické frézy a dekorativní vzory, masivní dřevo jako garant spolehlivosti – můžete se spolehnout na kvalitu i po letech užívání. Rukojeti byly vybrány od italské společnosti Bosetti Marella. Panty jsou v barvě staré mosazi. Nábytek je bez dojezdů na šuplících a mě imitovat starožitný nábytek. Provensálský nábytek je velmi populární jeho základem je masivní dřevo se zachovanou strukturou – vrchní desky jsou hladké a cítíte při doteku příjemnou krasu a dotek přírody. 

Hnědé části na nábytku jsou ošetřeny přírodním včelím voskem výborným pro údržbu. Bílé části nábytku jsou ošetřeny barvou na vodní bázi, kde je jemně vidět struktura dřeva.

Nábytek LILLE

tloušťka stolu
4 cm
Povrch nábytku
hladký povrch
dodávány
v demonte
Material
Borovice
Rozmer desky stola
140 x 80 cm
Barva
bílá

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.