Jídelní stůl DUB masív, nohy kovové New YORK 180 x 90 cm

new york olej
Skladem méně než 10 ks
12 990 Kč 22 290 Kč -9 300 Kč
S DPH
rating
10/10 z 2 hodnocení
Dodáme za 1 - 2 týdnu Po vyprodání skladových kusu je termín dodání 4 - 7 týdnu

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Jídelní stůl DUB olej masív, nohy kovové New YORK 180 x 90 cm

Moderní jídelní stůl vyrobený z přírodního dubového dřeva v kombinaci s ocelovými kovovými nohami. Nádherná přírodní struktura desky stolu. Jídelní stůl New York je dostupný ve více rozměrech. Dodává se v demontu s jednoduchou montáží. Silnou stránkou stolu je jeho vzdušný a designový vzhled přesto je zachována vysoká stabilita celého stolu. Krásný dubový stůl vyrobený z 100% dubového masivu, s nádhernou přírodní kresbou dřeva dub divoký.

Dostupné rozměry: (výška 76 cm), 180 x 90 cm

Jídelní stůl DUB olej masív, nohy kovové New YORK

Povrchová úprava Olej - Právě na dubové dřevě je nejideálnější volbou olej, nakolik dubové dřeva potebuj dýchat co mu právě olejová povrchová úprava umožňuje. Právě dřevo ošetřené olejem získá nádherný matný efekt, s výrazným naturálním vzhledem. Pod vlhké předměty (sklenice talíře vázy) je třeba dávat podložky. V případě přímého kontaktu vody s dřevem vznikají kolečka na povrchu. To je jednoduché možné odstranit návodem níže. Pokud chcete na povrch docílít vyšší ochranu doporučuje se povrch olejovat několikrát do roka, případně používat přípravky na olejovaný nábytek.

Dubové dřevo je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC

Povrchová úprava přírodní olej značky Borma wachs hardwax parquet oil 1030 je zárukou dokonalého značkového dánského oleje. Tento výrobce se specializuje právě na dubový masivní nábytek. Olej umožňuje dubovému dřevo dýchat, rovněž vytváří na nábytku jedinečný matný efekt, kde při dotyku doslova nasáváte sílu přírody. Olejová povrchová úprava vyžaduje pozornost, tedy je nutné používat přípravky na olejovaný nábytek, které vytvářejí ochranné filmy na povrchu. Použijte a aplikace trvá 1-2 minuty no zaručí vám to zrající krásu dlouhá léta. Výhodou povrchové úpravy olej je také jeho snadná reparace kde na obnovu stačí použít olej na nábytek, a po letech používání deska stolu může vypadat jako nová. Celý proces obnovy trvá jen cca 15 min.

Povrchová úprava
Olej
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
tloušťka stolu
2 + 2 cm
Povrch nábytku
hladký povrch
dodávány
v demonte
Material
Dub
Rozmer desky stola
180 x 90 cm
Barva
dub natural
J. Mertova
rating 10
Stul je krasny, chvilku nas zaskocilo cerne tmeleni, ale nakonec se to hodi k barve nohou. Spokojenost
Marianna
rating 10
Stol splnil nase ocakavania, je masivny, tazky. Sme velmi spokojni. Sice nam ho dodali s miernym meskanim (s cim sme pocitali, lebo sme sa o zvycajnom meskani dodania docitali v recenziach), ale vysledku sme sa potesili.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.