Jídelní stůl DUB masiv New Line a židle Tina

Tina + New Line
Skladem méně než 10 ks
20 040 Kč 30 370 Kč -10 330 Kč
S DPH
rating
10/10 z 2 hodnocení
Dodáme za 1 - 2 týdnu Po vyprodání skladových kusu je termín dodání 4 - 7 týdnu

Tento balíček obsahuje

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Jídelní stůl DUB masiv a židle ( new line + zidle TINA) 

Moderní jídelní stůl a židle vyroben z dubového masivu. Novinka v naší nabídce jídelní židlička se dodává již smontovaná, jídelní stůl jednoduchá a rychlá montáž. V případě že si přejete jídelní židle v obou barvách, uvedte to prosím do poznámky.

Celou nabídku dubových stolů najdete zde

Celou nabídku dubových židlí najdete zde

Dubová židle TINA

Novinka pro tento rok, představená Kolín 2017. Nyní v mimořádné zvýhodneje ceně pro ČR a SR. Stylová jídelní židle do kuchyně nebo jídelny. Židle má velmi příjemné měkké sezení, je dostupná ve dvou latkách.Látka může na oko působit vlnitý dojmem což je způsobeno příjemným měkkým sezením a opěrkou. Židle je vhodná ke každému z našich dubových stolů. Jídelní židle TINA nyní v zaváděcí ceně platné pouze na limitovaný počet kusů. Kvalitní látka na výběr buď antrazitová barva nebo hořčici-olivová. Židle se dodává již smontovaná, váha židle je přibližně 10 kg. Kvalitní látka s vysokou oděruvzdorností až 50 000 cyklů.

výška: 102 cm
šířka: 47 cm
hloubka: 60 cm
Výška sedu: 47 cm


Tina žlta

Tina žlta 
Tina Anhrazit
Tina anhrazit

Dubový stůl - NEW LINE

Exkluzivní dubový jídelní stůl z kolekce Nova linie v barvě přírodního dubu s dokonalou povrchovou úpravou olej. Stůl je mohutný a trvanlivého s tloušťkou vrchní desky až 3 - 5 cm. Vrchní deska má spoje po celé délce, tedy vzor je ucelený a nepřerušovaný. Jídelní stůl je vyroben z dubového masivního dřeva v přírodní barvě dřeva dub.

Jídelní stůl nová linie je dostupný v rozměrech 160 x 90, 180 x 100 cm se standardní výškou 75 cm. O vysoké pevnosti vás přesvědčí i dubové nohy o rozměru až 11 x 11 cm.

Jde o jeden z nejprodávanějších dubových stolů, který je možné pohodlně kombinovat s našimi dubovými židlemi.

 Jedinečný jednoduchý design a vysoká stabilita stolu vás přesvědčí o vysoké kvalitě. Jídelní stůl je vyroben ze 100% dubového masivu je vhodný pro denní používání ale i do restaurací. Jídelní stůl Golem získal i také prestižní oceňují na výstavě v Kolíně.

Dubový stůl - NEW LINE

jídelní stůl New line
rating 10
stůl je krásný,předčil moje očekávání , kvalitní zparcování ,nemám žádné výhrady
Ing. Dolecek
rating 10
Vse perfektni!

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.