Moderní jídelní stůl Golem a židle Tina

Tina + Golem
Dodame za 4 - 7 týdnu
19 790 Kč 28 260 Kč -8 470 Kč
S DPH
Dostupné na objednávku

Tento balíček obsahuje

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Moderní jídelní stůl a židle 

Moderní jídelní stůl a židle vyroben z dubového masivu. Novinka v naší nabídce jídelní židlička se dodává již smontovaná, jídelní stůl jednoduchá a rychlá montáž. V případě že si přejete jídelní židle v obou barvách, uvedte to prosím do poznámky.

Celou nabídku dubových stolů najdete zde

Celou nabídku dubových židlí najdete zde

Dubová židle TINA

Novinka pro tento rok, představená Kolín 2017. Nyní v mimořádné zvýhodneje ceně pro ČR a SR. Stylová jídelní židle do kuchyně nebo jídelny. Židle má velmi příjemné měkké sezení, je dostupná ve dvou latkách.Látka může na oko působit vlnitý dojmem což je způsobeno příjemným měkkým sezením a opěrkou. Židle je vhodná ke každému z našich dubových stolů. Jídelní židle TINA nyní v zaváděcí ceně platné pouze na limitovaný počet kusů. Kvalitní látka na výběr buď antrazitová barva nebo hořčici-olivová. Židle se dodává již smontovaná, váha židle je přibližně 10 kg. Kvalitní látka s vysokou oděruvzdorností až 50 000 cyklů.

výška: 102 cm
šířka: 47 cm
hloubka: 60 cm
Výška sedu: 47 cm

Tina Anhrazit
Tina anhrazit

Tina žlta 
Tina žlta

Dubový stůl - oválný GOLEM

Výhodou dubového stolu je jeho masivní provedení a hlaveň vysoká stabilita a životnost dubového dřeva. Stůl mě mírně oválný tvar, je dostupný až ve třech velikostech. Dubový stůl je dostupný v přírodním oleji, můžete tak kombinovat jakoukoliv dubovou židli z naší nabídky. Nyní v mimořádné ceně!

Rozmery a velkosti stola:

140 x 90, 160 x 90 a 180 x 90 cm, výška 75 cm. 

Vysoká pevnost dubového stolu, je nejen díky mohutným nohám. Vysokou stabilitu zajišťuje také dokonalá výroba s označením "made for Switzerland". Vrchní doska ma tloušťku až 2,5 cm. Atraktivní cena tohoto dubové stolu je kvůli obrovským množství, ktere vyrábíme. Jedinečný jednoduchý design a vysoká stabilita stolu vás přesvědčí o vysoké kvalitě. Jídelní stůl je vyroben ze 100% dubového masivu je vhodný pro denní používání ale i do restaurací. Jídelní stůl Golem získal i také prestižní oceňují na výstavě v Kolíně.

dubovy stul golem

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.