Masivní dubový stůl golem a židle Leonardo

Golem + Leonardo LB
Dodame za 4 - 7 týdnu
20 100 Kč 29 260 Kč -9 150 Kč
S DPH
rating
10/10 z 1 hodnocení
Dostupné na objednávku

Tento balíček obsahuje

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Masivní dubový stůl GOLEM a židle LEONARDO

Celou nabídku dubových stolů najdete zde

Celou nabídku dubových židlí najdete zde

Dubová židle retro vzhled - hnědá imitace kůže

Dubová masivní jídelní židle Leonardo. Židle mě dubové nohy v přírodním oleji, jídelní židle tak bude pasovat ke každému z našich dubových stolů. Sedák a opěrka je vyrobena z kvalitní ekokůže. Látka židle imituje broušenou kůži je mimořádně kvalitní z otěruvzdornost až 50 000 cyklů. Látka je v hnede barvě. Dopřejte si i vy tuto exkluzivní jídelní židli, která se běžně v německu a rakousku prodává až v trojnásobných cenách.

Na výběr mýtném několik druhů barvy látek, viz všechny. Židle ma váhu cca 8 kg je tak kompaktní. Dodává se již profesionální smontovaná naším týmem ve výrobě. Na prvním místě je pohodlí, o které se stará PU pěna s hustotou 30 kg/m3, která je základem výplně židle.

Jídelní židle Leonardo mě masivní dubové nohy, která zajišťuje vysokou stabilitu a pevnost i po letech užívání. Židle je doporučená do kuchyně a jídelny.

Dubová židle Leonardo mě velmi příjemné sezení, doporučená nosnost je až do 110 Kg. Pevná dubová konstrucke v barvě přírodního oleje, židle Vám tak bude pasovat ke jakémukoliv dubovému stolu z naší nabídky. Židle se dodává již smontovaná. Nyní v mimořádné cenové akcí.

výška: 87 cm
šířka: 50 cm
hloubka: 52 cm
Výška sedu: 47 cm

Dubová židle retro vzhled

židle imitace kuže nubuk

Látka Gobi 03

Kvalitní látka, která imituje broušenou kůži, s jednoduchým čištěním v hnědé barvě. gramáž 220 g/m2

latka gobi 03 imitace kuže hneda

Jídelní stůl z dubu - oválny

Pokud do své jídelny hledáte nábytek, který by vám spolehlivě vydržel sloužit dlouhou řadu let, vsaďte na opravdovou kvalitu! Tu zosobňuje oválný jídelní stůl z masivního dubu, který u nás pořídíte za velice atraktivní cenu, a který máte možnost kombinovat s dubovými jídelními židlemi z naší nabídky. Vykouzlete ze své jídelny stylový prostor vybavený luxusním dubovým nábytkem!

Oválný jídelní stůl z dubu ani po letech používání neztratí nic ze své kvality a krásy. K jeho výrobě byl použit čistý dubový masiv, jenž prošel pečlivou kontrolou a prvotřídním zpracováním. Materiál je povrchově ošetřen olejem a voskem renomované značky. Dřevo je díky této povrchové úpravě chráněn vůči drobným oděrkám a škrábancům a zároveň je zachována krása přírodní textury dubu. Jídelní stůl se také snadno udržuje. Pro očištění vám postačí vlhký hadřík!

Jídelní stůl má bytelnou konstrukci s robustními nožkami a deskou o tloušťce až 2,5 cm. V nabídce je ve třech různých rozměrech. Vyberte si takový, který vám bude vyhovovat nejvíc:

  •          140 x 90
  •          160 x 90
  •          180 x 90 cm

Díky svým výjimečným kvalitám získal dubový stůl prestižní ocenění na výstavě v Kolíně. Punc kvality je stvrzen označením Made for Switzerland.

Výška: 75 cm

Celou nabídku dubových stolů najdete zde

Celou nabídku dubových židlí najdete zde

Jídelní stůl z dubu - oválny

jidelní stul dub golem

Katarina
rating 10
Jiz podruhe jsem si objednala u firmy nabytek a velka spokojenost.
Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.