Kožené židle a dubový stůl

NL + leonardo brown
Dodame za 4 - 7 týdnu
23 600 Kč 35 170 Kč -11 570 Kč
S DPH
Dostupné na objednávku

Tento balíček obsahuje

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Dubový stůl a židle z pravé kůže NEW Line+ LEONARDO

Dubová židle Kožená Leonardo

Dubová masivní jídelní židle Leonardo. Židle mě dubové nohy v přírodním oleji, jídelní židle tak bude pasovat ke každému z našich dubových stolů. Sedák a opěrka je vyrobena z pravé kůže. Dopřejte si přírodně materiálu dřevo a kůže.

Jídelní židle Leonardo mě masivní dubové nohy, která zajišťuje vysokou stabilitu a pevnost i po letech užívání.

Dubová židle Leonardo mě velmi příjemné sezení, doporučená nosnost je až do 120 Kg. Pevná dubová konstrucke v barvě přírodního oleje, židle Vám tak bude pasovat ke jakémukoliv dubovému stolu z naší nabídky. Židle se dodává již smontovaná. Nyní v mimořádné cenové akcí.

výška: 87 cm
šířka: 50 cm
hloubka: 52 cm
Výška sedu: 47 cm

Dubový stůl - NEW LINE

Exkluzivní dubový jídelní stůl z kolekce Nova linie v barvě přírodního dubu s dokonalou povrchovou úpravou olej. Stůl je mohutný a trvanlivého s tloušťkou vrchní desky až 3 - 5 cm. Vrchní deska má spoje po celé délce, tedy vzor je ucelený a nepřerušovaný.

Jídelní stůl nová linie je dostupný v rozměrech 160 x 90, 180 x 100 cm se standardní výškou 75 cm. O vysoké pevnosti vás přesvědčí i dubové nohy o rozměru až 11 x 11 cm.

Vysoká pevnost dubového stolu, je nejen díky mohutným nohám. Vysokou stabilitu zajišťuje také dokonalá výroba s označením "made for Switzerland". . Atraktivní cena tohoto dubové stolu je kvůli obrovským množství, ktere vyrábíme. Jedinečný jednoduchý design a vysoká stabilita stolu vás přesvědčí o vysoké kvalitě. Jídelní stůl je vyroben ze 100% dubového masivu je vhodný pro denní používání ale i do restaurací. 

dubový stul new-line

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.