Moderní jídelní stůl a židle Björk 1+6

19 400,00 Kč

( sleva až 6 410,00 Kč )

12 990,00 Kč

Nové

Dostupnost: Skladem

Bjork

 • Dotaz na zboží

  Dotaz na zboží

  Moderní jídelní stůl a židle Björk 1+6

  Moderní jídelní stůl a židle Björk 1+6

  Moderní jídelní stůl vyrobený v severském stylu pod názvem Björk včetně šesti pohodlných židlí. 

  Pošlete obsluze obchodu dotaz k tomuto produktu.

  * povinný údaj

    nebo  Zrušit


 • Moderní jídelní stůl 180 x 90 a židle Björk x6

  Moderní jídelní stůl vyrobený v severském stylu pod názvem Björk včetně čtyř pohodlných židlí. Rozměr platné je 180 x 90 cm vhodný do vaší kuchyně či jídelny. Nohy stolu jsou z tvrdého dřeva mořené do barvy dub. Vrchní deska je vyrobena z dřevěné dubové dýhy, pod kterou je tvrzené MDF. Nádherná struktura dřeva a originální vzhled. Tloušťka vrchní desky stolu 2 cm, rozměr nožiček 3 x 6 cm.

  Součástí sestavy je také 6 x poholdné křeslo, které je kombinováno s čalouněným sedákem. Opěrka mě zaoblený tvar, židle je pohodlná i na celo-večerní stolování. Nábytek se dodává v demontu s jednoduchou montáží.

  Jídelní stůl mě nádhernou vrchní desku vyrobenou z přírodní dubovou dýhy, celková tloušťka vrhcnej platen je 2 cm. Díky mohutným dřevěným nohám má jedálenký stůl vysokou pevnost. Lakovaný povrch ochrání desku před denodenným používáním. Rohy maji mírné zaoblený tvar a všechny hrany jsou zkosené čímž dodávají stůl vysokou eleganci.

  Opěrka na sedadle mě velmi pohodlný ergonomický tvar - vyrobena je z čisté dřevěné překližky která je rotovaná na oblouku. Pohodlné sezení zajišťuje i na dotek příjemná látka sedáku která je vyrobena z kvalitní látky

  Moderní set pro čtyři 150 x 85

  Moderní set pro čtyři 150 x 85

  Hodnocení