Jídelní stůl dekton Golem + židle dub Arona

Golem Dekton + Arona
Skladem méně než 10 ks
35 350 Kč 51 500 Kč -16 160 Kč
S DPH
Dodáme za 1 - 2 týdnu Po vyprodání skladových kusu je termín dodání 4 - 7 týdnu

Tento balíček obsahuje

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Jídelní stůl dekton Golem + židle dub Alina

jídelní stůl dekton v rozměru 160 x 90 s tmavou deskou v odstínu Keyla natura + židle dub Alina . Zobrazit všechny varianty stolu Dekton zde.

Jídelní židle skandinávský styl, Alina

Výběr jídelní židle je velmi důležitý! U nás si můžete být jisti že si vyberete správně, i model Alina je zárukou poctivého výrobku, který vám bude sloužit dlouhá léta bez ztráty na kráse či kvalitě. 


Jídelní židle je vyrobeno ve skandinávském designu pro celkový design jsme vybírali i nádhernou látku v zelené barvě. Židle se vyrábí také v šedé barvě. Jídelní židle má dubové nohy v barvě přírodního dubu a dodává se již smontovaná.


Použijte materiálu su prvo třídní včetně látky, která mě vysokou oděru-vzdornost. Rovněž látka je velmi příjemná na dotek. A už při prvním dotek zjistíte že jde o prémiový produkt.

Zobrazit všechny kombinace židle Arona

Jídelní židle skandinávský styl, barva zelená Arona

Jídelní židle skandinávský styl, barva zelená Alina

Jídelní stůl Dekton, tmavá deska Keyla natura

Jídelní stůl v rozměre 160 x 90 cm vyrobený z dubového dřeva z vrchní deskou z moderního Materiálu Dekton v tmavé barvě Fossil. Právě moderní material Dekton je odolný vůči poškrábání a horkým předmětem. Nádherný jídelní stůl je vhodný až pro 6 osob dodává se v demontu s velmi jednoduchou montáží.

Pro výrobu se používá výhradní přírodní dřevo dub, které mě navíc certifikát FSC je tedy zárukou životního prostředí.

Ultrakompaktní nový povrch DEKTON® je díky svému speciálnímu způsobu výroby zcela neporézní a proto nanejvýš odolný. Je vysoce odolný proti skvrnám vznikajícím v domácnosti a běžným chemikáliím. Je proto velmi vhodný pro své použití jako kuchyňská pracovní deska, v koupelnách, jako dlažba nebo pro použití ve venkovním prostředí.

I když je DEKTON® odolný také vůči poškrábání, nárazu a působení tepla, doporučujeme přesto používat při krájení odpovídající podložku, abyste si šetřili své kuchyňské náčiní.

Jídelní stůl Dekton, tmavá deska Fossil

DEKTON FOSSIL

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
Material
Dub
Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.