žluté a šedé židle včetně stolu Tina

Tina + Tina
Dodame za 4 - 7 týdnu
21 090 Kč 36 560 Kč -15 470 Kč
S DPH
rating
10/10 z 1 hodnocení
Dostupné na objednávku

Tento balíček obsahuje

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

žluté a šedé židle včetně stolu dub 160 x 90 nebo 200 x 100 cmTina 

Moderní jídelní židle TINA -

Za zvýhodněnou cenu u nás můžete získat tuto skvělou jídelní židli stylového designu. Jedná se o moderní kus nábytku, který je novinkou na českém a slovenském trhu. A v čem tato židle nejvíce vyniká?

O výhodné koupi vás přesvědčí jednak ergonomické provedení, které zaručí pohodlí nejen při jídle, ale také velice dlouhá životnost. Velmi dobře se tato jídelní židle v antracitovém provedení hodí k dubovému nebo jinému masivnímu stolu.

Novinka pro tento rok, představená Kolín 2017. Nyní v mimořádné zvýhodneje ceně pro ČR a SR. Stylová jídelní židle do kuchyně nebo jídelny. Židle má velmi příjemné měkké sezení, je dostupná ve dvou latkách. Židle ma príjmenu měkkou opěrky ze studené pěny, což je zárukou dlouhé životnosti a velmi pohodlného sezení. Židle je vhodná ke každému z našich dubových stolů. Jídelní židle TINA nyní v zaváděcí ceně platné pouze na limitovaný počet kusů. Kvalitní látka na výběr buď antrazitová barva nebo hořčici-olivová. Židle se dodává již smontovaná, váha židle je přibližně 10 kg. Kvalitní látka s vysokou oděruvzdorností až 50 000 cyklů.


Moderní jídelní židle TINA - antracitová

Moderní jídelní židle TINA - žlouta

Moderní jídelní židle TINA -

Jídelní stůl z masivu Dub - zaoblené hrany, Tina 160 x 90 nebo 200 x 100 cm

Jídelní stůl zaoblený vyrobený z dubového masivu dostupný v rozměrech 160 x 90 cm a 200 x 100 cm. Jídelní Stůl Tina je tedy vhodný pro 4 - 8 osob. Velkou výhodou stolu do jídelny nebo kuchyně jsou zaoblené všechny rohy vratné zaoblených hran stolu. Jídelní stůl se dodává v demontu s velmi jednoduchou montáží.

Nádherný tvar dřevěného jídelního stolu a hlavně jeho účelnost je to co vás přesvědčí o jeho kvalitách. Vysoká pevnost a stabilita stolu je zárukou poctivého dubového masivu, tloušťka stolu je 2 + 2 cm. Nohy jsou téměř na konci stolu takže získáváte celou šířku na jídelní židle, rovněž šikmý směr nohou vám přinese dostatek prostoru i za čelem stolu. Povrchová úprava stolu je přírodní olej, který nádherně zvýrazňuje přírodní strukturu dřeva a zároveň dovoluje dřevo dýchat.

Pod horké předměty a šálky doporučujeme dávat podložky. Výhodou povrchové úpravy olej je její nenáročná údržba a velmi jednoduchá případná oprava. Na běžnou ochranu vrchní desky používejte přípravky s voskem, které vytvářejí neviditelnou vodě odolnou vrstvu. V případě poškození vrchní desky stolu stači jemným brusným papírem povrch stolu jemně zbrousit a nanést olej téměř jakékoliv značky (adler, vost, Osmoolej)

Jídelní stůl z masivu Dub - zaoblené hrany, Tina 160 x 90 nebo 200 x 100 cm

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
tloušťka stolu
4 cm
Material
Dub
Marek
rating 10
Vse v poradku, perfektni provedeni, kvalitni material, snadna montaz
Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.