Jídelní stůl masiv Tina + židle dub Arosa

Tina + Arosa
Dodame za 4 - 7 týdnu
0 Kč 20 650 Kč -20 650 Kč

Namísto 20 650 Kč

S DPH
Dostupné na objednávku

Tento balíček obsahuje

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Jídelní stůl masiv Tina + židle dub Arosa

Moderní stůl vyrobený z dubového dřeva model Tina dostupný ve dvou rozměrech 160 x 90 cm a 200 x 100 cm s výškou stolu 75 cm. Vratné židle Model Arosa kde si můžete vybrat barvu látky židle, čištění látky pomocí vlhkého hadříku nebo mýdla PH0. Na obrázku je stůl Tina v rozměru 200 x 100 cm, kde po stranách pohodlné vejdou i 3 židle modelu Arosa.

jídelný stul dub masiv a židle arosa - lara

Židle do kuchyně - , Arosa

Novinka v nabídce pro Sk a Cz trh. Jídelní židle Arosa se prodává na německém trh již dlouhá léta s cenou 120 EUR, Speciální zaváděcí cena nyní výhradní pro vás. Jídelní židle se dodává již smontovaná. Nádherný design a kvalitní látka to je záruka kvalitního výrobku. Výhodou židle su její subtilní rozměry, vhodné i do menší kuchyně. Látka je velmi příjemná na dotek v krásné svetlě šedé barvě. Nosnost židle do 120 kg.

Mimořádné pohodlné sezení díky ergonomickému tvaru sezení, výhodou jsou i opěrky. Látka na židli mě otěruvzdornost až 50 000 cyklů.

Dubová židle barra je určena především pro západní trh, na Slovensku a Česku je v mimořádné cenové akcí, které je časově limitovaná. Zaobelný tvar židle je tak pohodlný i při celovečerním sezení. Jídelní židle se dodává již smontovaná. Dopřejte si i vy luxusní dubová židli, která je vhodná pro denní používání s dlouhou životností, co si ověřilo již řadu spokojených zázaknikov.

Židle do kuchyně - žlouta

Židle do kuchyně - tyrkysová , Arosa - Lara

Židle do kuchyně - svetle šedá, Arosa

Židle do kuchyně šedá arosa

Jídelní stůl z masivu Dub - zaoblené hrany, Tina 160 x 90 nebo 200 x 100 cm

Jídelní stůl zaoblený vyrobený z dubového masivu dostupný v rozměrech 160 x 90 cm a 200 x 100 cm. Jídelní Stůl Tina je tedy vhodný pro 4 - 8 osob. Velkou výhodou stolu do jídelny nebo kuchyně jsou zaoblené všechny rohy vratné zaoblených hran stolu. Jídelní stůl se dodává v demontu s velmi jednoduchou montáží.

Nádherný tvar dřevěného jídelního stolu a hlavně jeho účelnost je to co vás přesvědčí o jeho kvalitách. Vysoká pevnost a stabilita stolu je zárukou poctivého dubového masivu, tloušťka stolu je 2 + 2 cm. Nohy jsou téměř na konci stolu takže získáváte celou šířku na jídelní židle, rovněž šikmý směr nohou vám přinese dostatek prostoru i za čelem stolu. Povrchová úprava stolu je přírodní olej, který nádherně zvýrazňuje přírodní strukturu dřeva a zároveň dovoluje dřevo dýchat.

Pod horké předměty a šálky doporučujeme dávat podložky. Výhodou povrchové úpravy olej je její nenáročná údržba a velmi jednoduchá případná oprava. Na běžnou ochranu vrchní desky používejte přípravky s voskem, které vytvářejí neviditelnou vodě odolnou vrstvu. V případě poškození vrchní desky stolu stači jemným brusným papírem povrch stolu jemně zbrousit a nanést olej téměř jakékoliv značky (adler, vost, Osmoolej)

Jídelní stůl z masivu Dub - zaoblené hrany, Tina 160 x 90 nebo 200 x 100 cm

Jídelní stůl Tina je vyroben z dubového dřeva. Dubové dřeva je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSCStůl Tina je také dostupný v rozmeru 160 x 90 cm, a 200 x 90 cm, výška stolu 75 cm. 

jidelný stul tun mirek dub

stul z masivu dub, tina

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
tloušťka stolu
4 cm
Material
Dub

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.