Moderní jednolůžková postel masiv barva Antic, L5 90

L5 90
Dodame za 5 - 6 týdnu
8 390 Kč 15 190 Kč -6 810 Kč
S DPH
rating
10/10 z 1 hodnocení
Dostupné na objednávku

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Pevná luxusní a moderní postel z masivu 90 x 200 . Již při pohledu na rozměry použitého materiálu je jasně že se jedná o kvalitní postel ze dřeva, která má výjimečný design a čistý styl. informace o rozměru postele:

Pozor limitovaná cenová akce !

Vnitřní rozměr 90 x 200 cm Vnější rozměr 100 x 214 cm.
TECHNICKÉ ÚDAJE výška čela u hlavy 74 cm, výška čela u nohou 43 cm.
Tloušťka čela 7 cm Rozměr bočnice 20 x 3,8 cm Nožky postele 7,5 x 7,5 cm.

V ceně postele pevný dřevěný rošt

Povrchová úprava velmi kvalitní olej – v barvě DUB – odolnější než vosk. Jedná se o postel vyrobenou z březového dřeva / ne dubového / impregnovanou olejem ANTIC - postel je celomasivní a vzhledem připomíná dřevo dub

Moderní jednolůžková postel masiv barva dub, L5 90

Moderní postel z masivu, vyrobená z březového dřeva. Bříza je pevné a husté dřevo které dává postelím z masivu nezaměnitelný charakter luxusního nábytku. Březový nábytek patří do skupiny luxusní nábytek z masivu. Na výrobu nábytku používáme jen material první třídy, který sušíme digitálně na méně než 11% což zabraňuje práci dřeva i po letech používání. Kolekce březového nábytku patří k modernímu nábytku z masivu který splňuje požadavky i náročné klienty. Luxusní a moderní nábytek vyrobený z březového dřeva je pevný, spolehlivý a vkusný. Svou charakteristicky nenapodobitelnou krásou, bohatou barevností a širokým využitím patří mezi nejpopulárnější kolekci nábytku na trhu. Na impregnaci nábytku používáme ekologická mořidla a přírodní včelí vosk. Pokud i vám záleží na tom aby váš dům, byt měli vyšší standard moderní březový nábytek je určen právě Vám.

dodávány
v demonte
Material
Breza
Rozměr
90 x 200 cm
Barva
dub natural
Super
rating 10
Jednoduchá stavba, velmi robustní, světlejší než jsem čekal.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.