Dubový stůl čtvereční, Liam 95 x 95 cm

leon
Skladem méně než 10 ks
8 134 Kč 10 168 Kč -20%
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Počet hodnocení: 5
Přečtěte si hodnocení zde
Průměrně hodnocení : 10/10
Dodáme za 1 - 2 týdnu Po vyprodání skladových kusu je termín dodání 4 - 7 týdnu

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Dubový stůl čtvereční - AKCE LIAM 95 x 95 cm

Vyžadujete od jídelního stolu vysokou kvalitu zpracování, vynikající pevnost a dlouhou životnost? Pak vsaďte na dubový jídelní stůl LIAM ! Díky použitému materiálu, kterým je čistý dubový masiv, a preciznímu zpracování se může chlubit skutečně špičkovými kvalitami. Punc jakosti zaručuje označení Made for Switzerland. Všechny dostupné verze stolu Liam naleznete zde.

Jídelní stůl LIAM  je k dispozici ve rozměrech vrchní desky:

95 x 95 cm, výška 75 cm

Jídelní stůl LIAM je vyroben z dubového dřeva. Dubové dřeva je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC.

Povrchová úprava Olej - Právě na dubové dřevě je nejideálnější volbou olej, nakolik dubové dřeva potebuj dýchat co mu právě olejová povrchová úprava umožňuje. Právě dřevo ošetřené olejem získá nádherný matný efekt, s výrazným naturálním vzhledem. Pod vlhké předměty (sklenice talíře vázy) je třeba dávat podložky. V případě přímého kontaktu vody s dřevem vznikají kolečka na povrchu. To je jednoduché možné odstranit návodem níže. Pokud chcete na povrch docílít vyšší ochranu doporučuje se povrch olejovat několikrát do roka, případně používat přípravky na olejovaný nábytek.

Dubové dřevo je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC

Dubový stůl čtvereční - AKCE LIAM 95 x 95 cm

Povrchová úprava přírodní olej značky Borma wachs hardwax parquet oil 1030 je zárukou dokonalého značkového dánského oleje. Tento výrobce se specializuje právě na dubový masivní nábytek. Olej umožňuje dubovému dřevo dýchat, rovněž vytváří na nábytku jedinečný matný efekt, kde při dotyku doslova nasáváte sílu přírody. Olejová povrchová úprava vyžaduje pozornost, tedy je nutné používat přípravky na olejovaný nábytek, které vytvářejí ochranné filmy na povrchu. Použijte a aplikace trvá 1-2 minuty no zaručí vám to zrající krásu dlouhá léta. Výhodou povrchové úpravy olej je také jeho snadná reparace kde na obnovu stačí použít olej na nábytek, a po letech používání deska stolu může vypadat jako nová. Celý proces obnovy trvá jen cca 15 min.

Dubový stůl čtvereční - AKCE LIAM 95 x 95 cm

Tvar
Čtvercové
Rozkládání stolu
bez rozkládání
Typ výrobku
Jídelní stůl
Povrchová úprava
Olej
Nábytok je dodávany:
v demonte
Material
Dub divoký
Rozmer desky stola
95 x 95 cm
Barva
dub natural
Kvalita a dojem ze zakoupeného stolu Liam
rating 10
Stůl je stabilní a pevný, z pohledu konstrukce velmi dobrý. Slabinou je povrchová úprava. Alespoň deska stolu by mohla být hladší bez citelných \"chlupů\" z dřevních vláken. Zvažuji přebroušení a vyhlazení povrchu horní desky za účelem získání skutečně hladkého povrchu.
stůl
rating 10
super
Diduna
rating 10
Krasne
dubovy stul liam
rating 10
krasny stul, kvalitni prace
DUBOVY STUL CTVERECNI, LEON - ROZMER STOLA: : 95
rating 10
je mi lito, ale zatim jsem ani nevybalila, protoze se zanedlouho budu stehovat - tak to mam pripravene

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání