Jídelní stůl z dubu - oválny, Golem

13 900,00 Kč

( sleva až 5 200,00 Kč )

8 700,00 Kč

Nové

Dostupnost: skladem

 • Dotaz na zboží

  Dotaz na zboží

  Jídelní stůl z dubu - oválny, Golem

  Jídelní stůl z dubu - oválny, Golem

  Dubový stůl v nadčasovém designu dostupný ve velikostech 140 x 90, 160 x 90 a 180 x 90 cm.

  Pošlete obsluze obchodu dotaz k tomuto produktu.

  * povinný údaj

    nebo  Zrušit


 • Varianty produktu

  Jídelní stůl z dubu - oválny

  Pokud do své jídelny hledáte nábytek, který by vám spolehlivě vydržel sloužit dlouhou řadu let, vsaďte na opravdovou kvalitu! Tu zosobňuje oválný jídelní stůl z masivního dubu, který u nás pořídíte za velice atraktivní cenu, a který máte možnost kombinovat s dubovými jídelními židlemi z naší nabídky. Vykouzlete ze své jídelny stylový prostor vybavený luxusním dubovým nábytkem!

  Oválný jídelní stůl z dubu ani po letech používání neztratí nic ze své kvality a krásy. K jeho výrobě byl použit čistý dubový masiv, jenž prošel pečlivou kontrolou a prvotřídním zpracováním. Materiál je povrchově ošetřen olejem a voskem renomované značky. Dřevo je díky této povrchové úpravě chráněn vůči drobným oděrkám a škrábancům a zároveň je zachována krása přírodní textury dubu. Jídelní stůl se také snadno udržuje. Pro očištění vám postačí vlhký hadřík!

  Jídelní stůl má bytelnou konstrukci s robustními nožkami a deskou o tloušťce až 2,5 cm. V nabídce je ve třech různých rozměrech. Vyberte si takový, který vám bude vyhovovat nejvíc:

  •          140 x 90
  •          160 x 90
  •          180 x 90 cm

  Díky svým výjimečným kvalitám získal dubový stůl prestižní ocenění na výstavě v Kolíně. Punc kvality je stvrzen označením Made for Switzerland.

   

  Výška: 75 cm

  Celou nabídku dubových stolů najdete zde

  Celou nabídku dubových židlí najdete zde

  Jídelní stůl z dubu - oválny

  dubový stul levny

  Příslušenství

  Hodnocení