Rozkládací stůl oválný, masiv dub, Otawa Xl

Otawa XL
Dodame za 4 - 7 týdnu
20 990 Kč
S DPH
rating
9.8/10 z 6 hodnocení
Dostupné na objednávku

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Rozkládací stůl oválný, masiv dub, Otawa XL 160 cm - 200 cm

Stůl je srdcem každé jídelny. Věnujte jeho výběru patřičnou pozornost a vsaďte na to nejkvalitnější, co vám současný trh s nábytkem nabízí! Oválný jídelní stůl z dubového masivu je zárukou vynikající pevnosti, nadčasového designu i dlouhé životnosti. Stůl navíc nabízíme za mimořádnou zaváděcí cenu!

Pořiďte ke stolu také dubové jídelní židle z naší nabídky a vytvoříte ze své jídelny opravdu stylový prostor!

Oválný jídelní stůl z dubového masivu OTAWA

Oválný dubový stůl vám bude sloužit dlouhá léta bez ztráty na kráse či kvalitě. Je vyrobený z čistého dubového dřeva, které prošlo pečlivou kontrolou a špičkovým zpracováním. Povrchová úprava je provedena olejem a voskem renomovaného výrobce. Tato povrchová úprava je pro dubový nábytek ideální. Jednak dřevo chrání před případným drobným mechanickým poškozením, a jednak zachovává krásu jeho původní textury jak na pohled, tak při doteku. Mezi výhody této povrchové úpravy patří také snadná údržba. Běžné nečistoty stačí pouze setřít vlhkým hadříkem.

Délka stolu je 160 cm po rozložení 200 cm , takže je ideální prostorných jídelen. Poskytne dostatek místa ke stolování až osmi lidí. Jídelní stůl má bytelnou konstrukci s robustními nožkami a deskou o tloušťce až 2,5 cm.

Díky svým výjimečným kvalitám získal dubový stůl Otava prestižní ocenění na výstavě v Kolíně. Punc kvality je stvrzen označením Made for Switzerland.

Jídelní stůl vám dodáme pečlivě zabalený, v demontovaném stavu. Nožičky se montují přímo na místě.

Výška: 75 cm , Rozměry: 160 x 90 , po rozkladu 200 x 90 cm

Celou nabídku dubových stolů najdete zde

Celou nabídku dubových židlí najdete zde

Rozkládací stůl oválný, masiv dub, Otawa Xl

Povrchová úprava Olej - Právě na dubové dřevě je nejideálnější volbou olej, nakolik dubové dřeva potebuj dýchat co mu právě olejová povrchová úprava umožňuje. Právě dřevo ošetřené olejem získá nádherný matný efekt, s výrazným naturálním vzhledem. Pod vlhké předměty (sklenice talíře vázy) je třeba dávat podložky. V případě přímého kontaktu vody s dřevem vznikají kolečka na povrchu. To je jednoduché možné odstranit návodem níže. Pokud chcete na povrch docílít vyšší ochranu doporučuje se povrch olejovat několikrát do roka, případně používat přípravky na olejovaný nábytek.

Dubové dřevo je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Povrch nábytku
hladký povrch
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
Material
Dub
Rozmer desky stola
160 x 90 cm po rozkladu 200 x 90 cm
Barva
dub natural
stůl OTAWA XL
rating 10
Jedním slovem - krásný!!!
STUL
rating 10
PERFEKTNI, KVALITNI ZPRACOVANI
Stul
rating 9
Hezky masivni stul
Velmi kvalitni zpracovani.
rating 10
Velmi kvalitni zpracovani.
Marta
rating 10
S nakupem a dodavkou zbozi jsem velmi spokojena, stul je proste nadherny. Zpracovani kvalitni.
Stul ovalny masiv dub
rating 10
Krasny, pevny stul. Jen spokojenost. Dekujeme.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.