Dubový rozkládací stůl Maestro s jednou nohou, 180 - 220

30 900,00 Kč

( sleva až 6 000,00 Kč )

24 900,00 Kč

Nové

Dostupnost: skladem

Maestro

 • Dotaz na zboží

  Dotaz na zboží

  Dubový rozkládací stůl Maestro s jednou nohou, 180 - 220

  Dubový rozkládací stůl Maestro s jednou nohou, 180 - 220

  Jídelní stůl vyrobený z dubového masivu, včetně vrchní desky vyroben z prémiového dubového dřeva. Rozkládací stůl ARA je v základním rozměru 180 x 90 po rozložení získáte dalších 50 cm.

  Pošlete obsluze obchodu dotaz k tomuto produktu.

  * povinný údaj

    nebo  Zrušit


 • Dubový rozkládací stůl s jednou nohou, 180 - 220 Maestro

  Mohutný jídelní stůl Maestro s jednou nohou uprostřed vyrobený z 100% masivu včetně vrchní desky. Stůl Maestro má rozkládací funkci, základní rozměr je 180 x 90 cm po rozložení 220 x 90 cm. Výhodou jídelního stolu je jeho mimořádně mohutný vzhled a vysoká pevnost. Středová noha je stabilní tedy nemusíte mít obavu o pevnost stolu. Jídelní stůl ma navíc designovou nohu kovovou. Jednoduchá montáž stolu

  Povrchová úprava je přírodní olej, který se na plotně leští a tak získáte dokonale nádhernou kresbu dřeva. Na běžnou údržbu se doporučuje používat prostředky vhodně ná olejovo-voskovaný nábytek. Rovněž pod horké a vlhké předměty doporučujeme podkládat podložky.

  Vyberte si i vy rozkládací stůl vyrobený z dubového dřeva, který rozzáří vaši jídelna a kromě mimořádně účelného pomocníka bude i krásným kusem nábytku.

  K výrobě byl použit čistý dubový masiv. Nábytek byl povrchově ošetřen pouze olejem a voskem renomované značky, takže se chlubí dobrou odolností vůči všem drobným škrábancům a oděrkám. Jídelní stůl z masivu jsme dále nebělili ani nemořili, takže krása jeho přírodní textury zůstala plně zachována! Na desce stolu se můžete setkat se suky. Rozhodně se nejedná o vadu! Záměrně jsme zachovali všechna specifika dubového dřeva s cílem dosáhnout co nejpřírodnějšího vzhledu.

  Masivní dubový stůl dokonale reprezentuje především precizní řemeslnou práci a poctivou výrobu. Díky svým mohutným proporcím zaručené odolá každému náporu.

  Výška: 76 cm, Rozměry: 180 x 90 cm po rozložení 220 x 90 cm

  Dubový rozkládací stůl s jednou nohou, 180 - 220 Maestro

  Parametry

  MaterialDub
  Povrchová úpravaOlej + Vosk
  Dodáványv demontu
  Výška stola76 cm
  Vrchní deskaMasív
  ČištěníHadříkem
  ÚdržbaPřípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)

  Hodnocení