Rozkládací masivní stůl dub, Ara 180 - 230 cm

23 900,00 Kč

( sleva až 6 000,00 Kč )

17 900,00 Kč

Nové

Dostupnost: Skladem

Ara

 • Dotaz na zboží

  Dotaz na zboží

  Rozkládací masivní stůl dub, Ara 180 - 230 cm

  Rozkládací masivní stůl dub, Ara 180 - 230 cm

  Jídelní stůl vyrobený z dubového masivu, včetně vrchní desky vyroben z prémiového dubového dřeva. Rozkládací stůl ARA je v základním rozměru 180 x 90 po rozložení získáte dalších 50 cm.

  Pošlete obsluze obchodu dotaz k tomuto produktu.

  * povinný údaj

    nebo  Zrušit


 • Rozkládací masivní stůl dub, Ara 180 - 230 cm

  Jídelní stůl vyrobený z dubového masivu, včetně vrchní desky vyroben z prémiového dubového dřeva. Rozkládací stůl ARA je v základním rozměru 180 x 90 po rozložení získáte dalších 50 cm. Stůl je vhodný pro 6 - 8 osob s veľkorými prostorem pro každého. Jídelní stůl se dodává v demontu s velmi jednoduchou montáží, kterou zvládne i amatér. Mimořádně vysoká pevnost, kterou zajišťují kvalitní dubové dřevo.

  Povrchová úprava je přírodní olej, který se na plotně leští a tak získáte dokonale nádhernou kresbu dřeva. Na běžnou údržbu se doporučuje používat prostředky vhodně ná olejovo-voskovaný nábytek. Rovněž pod horké a vlhké předměty doporučujeme podkládat podložky.

  Vyberte si i vy rozkládací stůl vyrobený z dubového dřeva, který rozzáří vaši jídelna a kromě mimořádně účelného pomocníka bude i krásným kusem nábytku.

  K výrobě byl použit čistý dubový masiv. Nábytek byl povrchově ošetřen pouze olejem a voskem renomované značky, takže se chlubí dobrou odolností vůči všem drobným škrábancům a oděrkám. Jídelní stůl z masivu jsme dále nebělili ani nemořili, takže krása jeho přírodní textury zůstala plně zachována! Na desce stolu se můžete setkat se suky. Rozhodně se nejedná o vadu! Záměrně jsme zachovali všechna specifika dubového dřeva s cílem dosáhnout co nejpřírodnějšího vzhledu.

  Dubový jídelní stůl působí na první pohled lehce rustikálním dojmem, rozhodně však nebudete mít problém kombinovat ho s moderními židlemi. Nechte se inspirovat naší nabídkou dubových jídelních židlí a vykouzlete ze své jídelny opravdu elegantní a jednotný prostor!

  Masivní dubový stůl dokonale reprezentuje především precizní řemeslnou práci a poctivou výrobu. Díky svým mohutným proporcím zaručené odolá každému náporu.

  Výška: 76 cm, Rozměry: 180 x 90 cm po rozložení 230 x 90 cm

  Rozkládací masivní stůl dub, Ara 180 - 230 cm

  Parametry

  MaterialDub
  Povrchová úpravaOlej + Vosk
  Dodáványv demontu
  Výška stola76 cm
  Vrchní deskaMasív
  ČištěníHadříkem
  ÚdržbaPřípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)

  Ke stažení

  Hodnocení