Dubová postel masiv - čelo látkové, Torino 160 x 200 cm

Torino
Dodáme za 1 - 2 týdnu
14 490 Kč 24 490 Kč -10 000 Kč

 

Dubová postel masiv - čelo látkové, Torino 160 x 200 cm

Milujete luxusní věci? Pak si pořiďte také luxusní nábytek, který ale můžete mít za top cenu. Nabízíme krásné dubové postele ze stoprocentního masivu, vyrobené z kusu přírody.

Postel řady Torino je ukázkou moderního zpracování dřeva, které se snoubí s krásou tohoto materiálu. Když se to umí, může vznikat vskutku jedinečný nábytek, jako je právě masivní dubová manželská postel v luxusním provedení. K posteli dáváme pevný dřevěný rošt zdarma! Při použití našeho dřevěného roštu je matrace zapuštěná 11 cm. Pohodlné látkové čelo postele je vyrobena z příjemné kvalitní látky, měkké na dotek v světle šedé barvě. Látka na čele ma otěruvzdornost až 50 000 cyklů.

Nádherná dubová postel vyrobená z 100% masivu. Manželská postel je vyrobena z kvalitního dřeva a splňuje nejvyšší nároky a normy. Postel je ošetřena přírodním olejem, který je ekologický nezávadný. Postel z řady Torino je dostupná v šířce matrace 160 nebo 180 cm.
Součástí postele není noční stolek no za malý příplatek je možné si ho doobjednat, k posteli je možné kombinovat kterýkoli dubový nábytek z naší nabídky v přírodním provedení. Postel z masivního dřeva, která bude dominantní a současně umělecká díla vaší ložnice. Součástí postele je pevný dřevený rošt. hrubka materialu 2 cm, masivní a stabilní konstrukce.  Robustní masivní nohy vytvářejí už na první pohled z postele luxusní kus nábytku.

Dubová postel masiv - čelo látkové, Torino

Postel Torino je dostupná v barvě přírodního dubu, ošterené je olejem. Nábytek vyrobený z dubového dřeva je mimořádně odolný a není ničím neobvyklým že přežije množstvím desetiletí. Zároveň právě dub je především ekologický, což má pozitivní vliv na vaše zdraví a pohodu. Nábytek z dubového masivu ma vysokou odolnost vůči oděru, vlkhosti a slnečenému záření. Nábytek z přírodního dřeva vytváří z vašeho bytu či domu skutečný domov.

Celková šířka postele 186 cm
Celková délka postele 225 cm
Výška čela u nohou 45 cm
Výška čela u hlavy 90 cm
Nohy 12 x 12 cm resp 7 x 7 cm
Výška pod postelí: 23 cm

postel z masívu dub manželska

postel luxusni dub torino

Povrchová úprava
Olej + Vosk
váha
79 kg
dodávány
v demonte
Material
Dub
Nosnosť
do 220 kg ( osoba max 110 kg )
Rozmer postele
160 x 200 cm
Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.