Dubový kuchyňský stůl, New Line 180 x 100 cm

New Line 61
Skladem méně než 10 ks
13 810 Kč 18 670 Kč -26%
S DPH
rating
10/10 z 1 hodnocení
Cena Black week platí
Dodáme za 1 - 2 týdnu Po vyprodání skladových kusu je termín dodání 1 - 4 týdnu

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Dubový jídelní stůl New-Line

Užijte si rodinnou pohodu u masivního dubového stolu! Zkrášlí váš interiér a každý výsledek vašeho kulinářského snažení vám bude chutnat o to víc! Masivní jídelní stůl je vyrobený z přírodního dubu a ošetřený pouze olejem a voskem, takže si zachovává krásu své přírodní textury. Tato povrchová úprava také chrání nábytek před drobným mechanickým poškozením. Jídelní stůl je nenáročný na údržbu. Nečistoty stačí pouze setřít vlhkým hadříkem!

Vrchní deska má tloušťku až 2 cm, takže vykazuje skutečně vysokou pevnost. Spoje na sebe navazují po celé délce, takže vzor je ucelený a nepřerušovaný. O vysoké pevnosti stolu vás přesvědčí nejenom vrchní deska, ale také mohutné nohy o rozměru až 12 x 12 cm. Stůl je dostupný ve standartní výšce 75 cm

Povrchová úprava Olej - Právě na dubové dřevě je nejideálnější volbou olej, nakolik dubové dřeva potebuj dýchat co mu právě olejová povrchová úprava umožňuje. Právě dřevo ošetřené olejem získá nádherný matný efekt, s výrazným naturálním vzhledem. Pod vlhké předměty (sklenice talíře vázy) je třeba dávat podložky. V případě přímého kontaktu vody s dřevem vznikají kolečka na povrchu. To je jednoduché možné odstranit návodem níže. Pokud chcete na povrch docílít vyšší ochranu doporučuje se povrch olejovat několikrát do roka, případně používat přípravky na olejovaný nábytek.

Vyberte si rozměr, který bude plně vyhovovat vašim nárokům na pohodlí! Pokud stůl doplníte dubovými židlemi, podaří se vám z vaší jídelny vykouzlit stylový a jednotně vybavený prostor. Jídelní stůl pochází z kolekce New Line a jedná se o jeden z nejprodávanějších dubových stolů z naší nabídky. 

Dubový jídelní stůl

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
tloušťka stolu
2 cm
váha
70 / 80 kg
Povrch nábytku
hladký povrch
vrchní deska
Masív
dodávány
v demonte
Material
Dub
Rozmer desky stola
180 x 100 cm
Barva
dub natural
Výborné
rating 10
Kvalitní masivní stůl, velká spokojenost.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.