Kulatý jídelní stůl masiv dub, Janov 110 cm

janov
Skladem méně než 10 ks
8 620 Kč 10 776 Kč -20%
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Počet hodnocení: 12
Přečtěte si hodnocení zde
Průměrně hodnocení : 9.8/10
Dodáme za 1 - 2 týdnu Po vyprodání skladových kusu je termín dodání 3 - 6 týdnu

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Kulatý jídelní stůl masiv dub, Janov

Jednoduchý a účelný design kulatého jídelního stolu je volbou na jistotu do vaší jídelny či kuchyně. Jídelní stůl janov je dostuppný ve dvou verzích průměru 90 a 110 cm. Obě rozměry jsou vhodné pro 4 osoby. Kulatý jídelní stůl Janov Se dodává v demontu s jednoduchou montáží. Povrchová úprava olej je velmi příjemná právě pro dubové dřevo, při dotyku cítit strukturu dřeva. Na ochrannou používejte přípravky na olejovaný nábytek. Rovněž pod vlhké předměty doporučujeme používat podložky.. Masivní stabilní nohy s rozměrem až 7 x 7 cm jsou zárukou vysoké stability stolu. Vrchní deska ma tloušťku  2 cm, což je při dubovém dřevě zcela dostatečné.  Výška stolu je 76 cm, výška po spodní hranu stolu je až 67 cm.

Dostupné rozměry: (výška 76 cm), průměr 110 cm

Kulatý jídelní stůl masiv dub, Janov

Jídelní stůl Janov je vyroben z dubového dřeva. Dubové dřeva je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC

Kulatý jídelní stůl masiv dub, Janov


Povrchová úprava přírodní olej značky Borma wachs hardwax parquet oil 1030 je zárukou dokonalého značkového itálskeho oleje. Tento výrobce se specializuje právě na dubový masivní nábytek. Olej umožňuje dubovému dřevo dýchat, rovněž vytváří na nábytku jedinečný matný efekt, kde při dotyku doslova nasáváte sílu přírody. Olejová povrchová úprava vyžaduje pozornost, tedy je nutné používat přípravky na olejovaný nábytek, které vytvářejí ochranné filmy na povrchu. Použijte a aplikace trvá 1-2 minuty no zaručí vám to zrající krásu dlouhá léta. Výhodou povrchové úpravy olej je také jeho snadná reparace kde na obnovu stačí použít olej na nábytek, a po letech používání deska stolu může vypadat jako nová. Celý proces obnovy trvá jen cca 15 min.

Povrchová úprava Olej - Právě na dubové dřevě je nejideálnější volbou olej, nakolik dubové dřeva potebuj dýchat co mu právě olejová povrchová úprava umožňuje. Právě dřevo ošetřené olejem získá nádherný matný efekt, s výrazným naturálním vzhledem. Pod vlhké předměty (sklenice talíře vázy) je třeba dávat podložky. V případě přímého kontaktu vody s dřevem vznikají kolečka na povrchu. To je jednoduché možné odstranit návodem níže. Pokud chcete na povrch docílít vyšší ochranu doporučuje se povrch olejovat několikrát do roka, případně používat přípravky na olejovaný nábytek.

stul drevo dub

Tvar
Kulaté
Rozkládání stolu
bez rozkládání
Typ výrobku
Jídelní stůl
Povrchová úprava
Olej + Vosk
Nábytok je dodávany:
v demonte
Material
Dub divoký
Rozmer desky stola
Ø 110 cm
Barva
dub natural
Poděkování
rating 10
Krásná práce, předčilo očekávání, max. spokojenost.
Stůl
rating 10
Stůl je krásný, montáž jednoduchá. Možná jsem jen čekala, že bude více napuštěn olejem, či nějak ošetřen, ale to není vada na kráse
Janov 110cm
rating 10
Produkt hodnotím kladně.
Nádherný dubový stůl, který se bude vyjímat doma. Děkuji a doporučuji.
Kvalita
rating 10
Velice kvalitní výrobek!
stul
rating 10
super
Pavla G.
rating 10
Krásný stůl ,děkuji moc
x
rating 10
kvalitni provedeni, pekny, bytelny stul
Stul
rating 10
Stul je krasny.
Svetlana
rating 8
Stul je krasny, bytelny, spokojenost. Jen prumer stolu neni 110 cm ale 106!!
rating 10
Idealni rozmer do nasi kuchyne
Nantes
rating 10
Stul je opravdu nadherny! Je velmi elegantni, krasne zpracovani dreva.. s kombinaci s vsemi zidlemi Nantes
Jana
rating 10
Stul me velice prekvapil svou eleganci a kvalitou zpracovani. S dodanym nabytkem jsem spokojena.

Podobné produkty

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání