Sestava židle paris a lavice z stolem dub masiv Arles

Arles + paris
Dodame za 4 - 7 týdnu
27 520 Kč 42 130 Kč -14 610 Kč
S DPH
Dostupné na objednávku

Tento balíček obsahuje

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

2 x židle v zelené barvě včetně lavice paris, pro 3 osoby z jídelním rozkládacím stolem Dub masiv Arles

Sestava 1 x jídelního stolu v rozkládacím provedení vyrobeného z dubového dřeva 100% masiv, model Arles. Stůl ma rozměry v základním rozměru 160 x 90 cm po rozložení až 210 cm. Stůl je tak vhodný až pro 8 osob. Sestava obsahuje 2 x židle Paris v zelené barvě (možnost dokoupit libovolné množství případně v barvě hořčicová a tmavě modrá - všechny varianty křesla paris zde). 1 x Lavice paris pro 3 osoby v zelené barvě.

1 x jídelní stůl Arles 160 x 90 ( 210 x 90 cm )
2 x křeslo paris (možnost dokoupit)
1 x lavice paris

jidelní stul z masivu arles včetne židle paris zelene a lavice paris v zelene barve

Jídelní stůl z masivu rozkládací dub 160 -210, Arles 160 x 90 po rozkladu 210 x 90 cm

Krásný rozkládací dubový jídelní stůl vyrobený z dubového masivu v základní délce 160 x 90 cm, po rozložení až 210 x 90 cm  Jídelní stůl je vyroben z 100% dubového dřeva včetně vrchní desky, rámu stolu a pevných dubových nohou. Jídelní stůl vám dodáme v demontu tedy zaručeně se dostane do jakéhokoli prostoru. Součástí je i montážní plán. Montáž stolu vám zabere cca 15 minut, tedy montáž je velmi jednoduchá.

Jídelní stůl je vyroben z poctivého dubového dřeva, vrchní deska je ošetřeno přírodním ekologickým olejem. Na běžnou údržbu jsou vhodné přípravky s obsahem vosku určeno na dřevěný nábytek. Po roce užívání můžete na povrch nanést opětovné olejovou vrstvu, čímž získáte opět krásnou povrchovou úpravu, celý proces trvá cca 20 minut.

Výběrem přírodního nábytku získáte nábytek, který bude neustále kvést do krasy a bude vám sloužit generace. Jídelní stůl je určen do interiéru až pro 6-8 osob. Způsob rozkládání je manuální, rozkládací část stolu odkládáte pod stůl, rozložení trvá jen několik sekund, samozřejmostí jsou pojistné úchytky, které zabrání náhodnému rozložení stolu.
Jídelní stůl Arles je zárukou kvalitního nábytku, kombinovat jej můžete z kteroukoli kolekcí dubového nábytku v barvě přírodního oleje z naší nabídky včetně jídelních židlí.

Jídelní stůl z masivu rozkládací dub 160 -210, Arles 160 x 90 po rozkladu 210 x 90 cn

Jídelní stůl z masivu rozkládací dub 160 -210

Jídelní stůl z masivu rozkládací dub 160 -210, Arles 160 x 90 po rozkladu 210 x 90 cm

Povrchová úprava přírodní olej značky WOCA je zárukou dokonalého značkového dánského oleje. Tento výrobce se specializuje právě na dubový masivní nábytek. Olej umožňuje dubovému dřevo dýchat, rovněž vytváří na nábytku jedinečný matný efekt, kde při dotyku doslova nasáváte sílu přírody. Olejová povrchová úprava vyžaduje pozornost, tedy je nutné používat přípravky na olejovaný nábytek, které vytvářejí ochranné filmy na povrchu. Použijte a aplikace trvá 1-2 minuty no zaručí vám to zrající krásu dlouhá léta. Výhodou povrchové úpravy olej je také jeho snadná reparace kde na obnovu stačí použít olej na nábytek, a po letech používání deska stolu může vypadat jako nová. Celý proces obnovy trvá jen cca 15 min.

stul dub rozkladaci pro  6-8 osob

Jídelní stůl Arles je vyroben z dubového dřeva. Dubové dřeva je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC

Židle dubové nohy zelená, easy clean Paris

Jídelní židle novinka pro rok 2019. Židle paris je zcela nový model. Na model natalie jsme vzali to nejlepší z předchozího modelu a přidali extra materiály. Jídelní židle ma subtilní rozměry je tedy vhodné do menších i větších jídelně. vyberte si i vy tento mimořádně pohodlný model, který se velmi snadno čistit velko předností je príjmené sezení a kvalitní šití látky. Židle Paris ma plochu sezení 49 cm, zadní opěrka mě nádherné šití s vodorovným vzorem. Židle paris mě mimořádný komfort sezení, má hlubší sed tedy je vhodna k vyšším postavám.


Na výběr mýtném několik druhů barvy látek, viz všechny. Židle ma váhu cca 8 kg je tak kompaktní. Dodává se již profesionální smontovaná naším týmem ve výrobě. Na prvním místě je pohodlí, o které se stará vysoce elastická pěna, která je základem výplně židle.


Dřevěné nohy vyrobené z dubového dřeva v přírodní barvě jsou pouze olejovaný transparentním olejem. Mimořádně kvalitní látka, která se velmi snadno čistí a jen pomocí vody očistit 99% skvrn. Viz video níže.

Novinka v nabídce pro Sk a Cz trh. Jídelní židle Paris se prodává na německém trh  s cenou 140 EUR, Speciální zaváděcí cena nyní výhradní pro vás. Jídelní židle se dodává již smontovaná. Nádherný design a kvalitní látka to je záruka kvalitního výrobku. Výhodou židle su její subtilní rozměry, vhodné i do menší kuchyně. Látka je velmi příjemná na dotek. Nosnost židle do 120 kg. Váha židle je přibližně 8,5 kg

Mimořádné pohodlné sezení díky ergonomickému tvaru sezení, výhodou jsou i opěrky. Látka na židli mě otěruvzdornost až 50 000 cyklů.

Dubová židle Paris je určena především pro západní trh, na Slovensku a Česku je v mimořádné cenové akcí, které je časově limitovaná. Zaobelný tvar židle je tak pohodlný i při celovečerním sezení. Jídelní židle se dodává již smontovaná. Dopřejte si i vy luxusní dubová židli, která je vhodná pro denní používání s dlouhou životností, co si ověřilo již řadu spokojených zázaknikov.

Židle dubové nohy zelena, easy clean Paris

látka ICON 39 - easy clean

Lavice do jídelny zelená pro 3 osoby, dubové nohy paris

Pohodlná dubová lavice paris do jídelny v zelené barvě vyrobena v skandinávském designu až pro 3 osoby. Lavice, která oživí vaši jídelnu. Ekluzivní kousek s kvalitní látkou. Moderní lavice do jídelny s pevnou dubovou konstrukcí pro extra pohodlné sezení a ležení. Na dotek velmi příjemná látka s vysokým stupněm oděru.  Při výrobě a návrhu lavice paris jsme si dali záležet na vysokém komfortu. Vysoká opěrka a velký sedák vám zaručuje pohodlné sezení i několik hodin. Zadní opěrka mě nádherné šití s vodorovným vzorem. Lavice paris mě mimořádný komfort sezení.

Celá série paris.  Dodává se v demontu s velmi jednoduchou montáží Na prvním místě je pohodlí, o které se stará vysoce elastická pěna, která je základem výplně lavice.

Dřevěné nohy vyrobené z dubového dřeva v přírodní barvě jsou pouze olejovaný transparentním olejem. Mimořádně kvalitní látka, která se velmi snadno čistí a jen pomocí vody očistit 99% skvrn. Viz video níže.

Novinka v nabídce pro Sk a Cz trh. lavice  Paris se prodává na německém trh  s cenou 350 EUR, Speciální zaváděcí cena nyní výhradní pro vás. Nádherný design a kvalitní látka to je záruka kvalitního výrobku. Výhodou lavice su její subtilní rozměry, vhodné i do menší kuchyně. Látka je velmi příjemná na dotek. Nosnost lavice do 250 kg. Váha lavice je přibližně 20 kg

Dubová lavice Paris je určena především pro západní trh, na Slovensku a Česku je v mimořádné cenové akcí, které je časově limitovaná. 

Lavice do jídelny zelená pro 3 osoby, dubové nohy paris

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.