Regál z masivu na nožičkách, Janosik 10

Janosik typ 10
Dodame za 1 - 2 týdnu
20 690 Kč 34 000 Kč -13 310 Kč
S DPH
rating
10/10 z 1 hodnocení
Dostupné vice jak 10 ks

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Regál z masivu na nožičkách z dubu , Janosik 10

Šířka: 622 mm
Výška: 1846 mm
Hloubka: 390 mm

Regál z masivu vyroben z dubového dřeva na nožkách se šuplíkem. Regál s označením Jánošík Typ 10 je určen do pracovny, obývacího pokoje. Police jsou vyrobeny z dubového dřeva a výšku mezi jednotlivými policemi si můžete vybrat až ze tří úrovní. Ve spodní části se nachází velký šuplík s zavíráním soft-close. Regál se dodává již smontovaný. CNC stroji, což zaručuje nejvyšší kvalitu. Prohlédněte si všechny druhy a modely z kolekce Jánošík. 

Regál z masivu na nožičkách z dubu , Janosik 10

Exkluzivní nábytek vyrobený z 100% dubového masivu, který reprezentuje kolekce Jánošík. Nábytek je určen pro náročného klienta, který si potrpí nejen na skutečně přírodní nábytek ale i designové provedení. Nábytek je tak určen pro generace, kde jeho hodnota bude lety jen růst. Celá kolekce je ošetřena značkovým Německým olejem LIVOS , což je dokonalá ochrana pro dubový nábytek, kde na dotek cítíte stále přírodní dřevo a zároveň dřevu dovoluje dýchat. Olej je ekologicky nezávadný. Nábytek z kolekce Jánošík je kartáčovaný a důsledné vybíráme dřevo, kde jsou i přírodní suky dřeva. Získáte tak autentický kus přírodního nábytku, kde je pečlivě vybíráno dřevo tak aby jednotlivé kresby dřeva k sobě pasovaly.

Nábytek mě krásně zaoblené hrany a rohy, což vytváří minimalistický dojem ale zároveň nábytek je vyroben z poctivého dřeva. Nožičky jsou rovněž celo-masivní s výškou 15 cm.

Dubové dřevo je královský materiál, který se používá již staletí a jeho kvalita je ověřená generacemi. Dřevěný nábytek lety spěje do krásy a získává na jedinečné hodnotě. Dubové dřeva je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC.

Regál z masivu na nožičkách z dubu

Regál z masivu na nožičkách z dubu

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
váha
60 kg
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
zadní stěna
Dřevěná překližka
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
dodávány
v monte (poskládané)
Material
Dub
Perfektní
rating 10
Firmu Nábytek Mirek z Košic musím pochválit a rozhodně doporučit všem, kteří chtějí opravdu kvalitní a pevný nábytek ze dřeva, který je navíc designově zajímavý. Koupil jsem si sadu nábytku Jánošík do obývacího pokoje a musím říct, že je opravdu krásný, navíc služby jako doprava, vykládka, precizní zabalení, vše v naprostém pořádku. Jsou to profíci! :-) Díky!

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.