Luxusní dubový stůl Emma - kovové nohy 180 x 90 cm

Emma stol
Skladem méně než 10 ks
12 690 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating
10/10 z 5 hodnocení
Dodáme za 1 - 2 týdnu Po vyprodání skladových kusu je termín dodání 4 - 7 týdnu

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Luxusní dubový stůl Emma - kovové nohy 180 x 90 cm

Moderní jídelní stůl vyrobený z přírodního dubového dřeva v kombinaci s ocelovými kovovými nohami. Nádherná přírodní struktura desky stolu. Jídelní stůl Emma je dostupný ve více rozměrech. Dodává se v demontu s jednoduchou montáží. Silnou stránkou stolu je jeho vzdušný a designový vzhled přesto je zachována vysoká stabilita celého stolu. Hlavním znakem stolu su přírodní hrany stolu, které vytvářejí přírodní efekt. Krásný dubový stůl vyrobený z 100% dubového masivu, s nádhernou přírodní kresbou dřeva dub divoký.

Dostupné rozměry: (výška 76 cm)  180 x 90 cm 

Luxusní dubový stůl Emma - kovové nohy

Povrchová úprava Olej - Právě na dubové dřevě je nejideálnější volbou olej, nakolik dubové dřeva potebuj dýchat co mu právě olejová povrchová úprava umožňuje. Právě dřevo ošetřené olejem získá nádherný matný efekt, s výrazným naturálním vzhledem. Pod vlhké předměty (sklenice talíře vázy) je třeba dávat podložky. V případě přímého kontaktu vody s dřevem vznikají kolečka na povrchu. To je jednoduché možné odstranit návodem níže. Pokud chcete na povrch docílít vyšší ochranu doporučuje se povrch olejovat několikrát do roka, případně používat přípravky na olejovaný nábytek.

stul masiv dub emma

Dubové dřevo je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC.

Povrchová úprava
Olej
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
tloušťka stolu
2+2 cm
Povrch nábytku
hladký povrch
dodávány
v demonte
Material
Dub
Rozmer desky stola
180 x 90 cm
Barva
dub natural
Martin Dostal
rating 10
Velmi pekny a stabilni stul.
Krasny stul
rating 10
Krasny masivni stul s vysokou deskou, ktera ma nepravidelny tvar na bocich. Vypada to skvele. Mozna by bylo lepsi pouzit lepsi a tezsi lak/vosk, aby nebyly tolik videt stopy po sklenkach atp.
Eva J.
rating 10
Stul vypada opravdu dobre a pusobi pevne a kvalitne.
Martina
rating 10
Stul je nadherny.Krasna prace.Velika spokojenost.
Luxusni dubovy stul Emma
rating 10
Stul je nadherny

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.