Boxspring postel masiv dub, Sofia 180 x 200 cm

Sofia postel
Skladem méně než 10 ks
29 900 Kč 43 900 Kč -14 000 Kč
S DPH
rating
9.3/10 z 3 hodnocení
Dodáme za 1 - 2 týdnu Po vyprodání skladových kusu je termín dodání 3 - 6 týdnu

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Boxspring postel masiv dub, Sofia 180 x 200 cm

Luxusní dubová postel s vysokým spaním na úrovní až 68 cm. Nádherná manželská postel typu boxspring vyrobená z poctivého dubového dřeva, včetně matrací a jako bonus topper zdarma. Postel je ošetřena přírodním olejem, můžete tedy kombinovat z kterýmkoliv dubovým nábytkem z naší nabídky.  Konstrukce postel je z dubových hranolů, včetně čela postele, které má dubový rám. Postel je tak mimořádně stabilní a pevná.
Hlavní matrace je 7 zónová taštičková matrace s tvrdostí H3, který je považován za strědne tvrdý matraci. Hustota taštičkových pružin je až 500 na m2. Spodní matrace je vyrobena z bonelových pružin, které výborně tlumí najednou. Jako bonus je zdarma dodáván topper o tloušťce 5 cm, kde výplně je komfortní čalounická PU pěna. Výhodou postele je že matrace je ve středu spojená, tedy nedochází k její uniku.

Boxspring postel masiv dub, Sofia 180 x 200 cm

Vše použité dřevo na posteli je z obnovitelných lesů s certifikátem FSC. Látek na posteli my vysokou oderuvzornosť s jednoduchým čištěním pomocí mýdla PH0. Látka na posteli v krásné šedé barvě. Látka je měkká je tak velmi příjemná na dotek.  Látka je navíc snadno čistitelná. Na většinu skvrn vám stači jen hadřík a jemně mýdlo ph0.

Luxusní Boxspring postel masiv dub

Povrchová úprava
Olej
váha
140 kg
dodávány
v demonte
Rozměr
180 x 200 cm
Barva
dub natural
Boxspring
rating 10
Krásná postel, hezky zpracované dřevo.
Kvalitní postel
rating 10
Velmi kvalitní postel z masivu. Design je postele vypadá lépe na živo než na fotce. Lehká montáž podle návodu a výsledek opravdu stojí za to
Uspokojivé
rating 8
Postel odpovídá obrázku, její kvalita je dobrá, pouze bychom uvítali ve středové části kvalitnější materiál,ne slabou latičku ze smrkové dřeva,když je celá postel z masivního dubu.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.