Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Jak Vybrat Perfektní Postel Pro Zdravý a Klidný Spánek ?

Každý z nás je si vedomý, že kvalitný spánok je základním pilířem pro dobré zdraví a celkovou pohodu. Ve světě, kde strávíme téměř třetinu našeho života spánkem, není výběr správné postele jen otázkou pohodlí, ale zásadní investicí do naší fyzické a mentální vitality. V tomto příspěvku se zaměříme na klíčové faktory, které byste měli zvážit při výběru postele, abyste si zajistili klidný a pokojný spánek každou noc.

Read more
325 views

Evoluce Jídelních Židlí: Od Funkce po Módu

Jídelní židle je mnohem více než jen sedadlo u stolu. Je to svědek rodinných večeří, svátků i každodenních chvil. Tento článek se zabývá její evolucí od jednoduchých počátků až po dnešní multifunkční a stylové kusy.

Read more
218 views

Dubové postele, jak je ošetřovat a chránit?

Výběr dřevěného nábytku nejen do ložnice, ale i do jiných místností, je vždy dobré rozhodnutí. Dřevěný nábytek, a zejména dubové postele, se mimořádně osvědčí ve velkých, prostorných ložnicích, díky čemuž se stávají výjimečně vkusnou ozdobou těchto pokojů

Read more
1251 views

Dubové dřevo a jeho vlastností

Dubové dřevo je obecně považováno za prémiový materiál z přírodních dřevin. Je to hlavně i kvůli výjimečné pevnosti a krásné struktuře dřeva. Už dlouhá staletí jde o ověřený materiál...

Read more
11559 views

Vrže vám postel? Pojďme se spolu na to podívat

Vrzání postele je skutečnost, který se většinou objeví po používání postele. Může se stát, že vám po několika nocích začne vrzat i nová postel. Co dělat v takovém případě?

Read more
17219 views

Čištění a péče o dřevěný nábytek (olejovaný)

Doporučená teplota pro lidi v místnosti je v rozmezí 18-23 stupňů a vlhkost vzduchu 45-55%. Tato teplota je obecně prospěšná pro lidi včetně alergiky a astmatiky. Vlhkost vzduchu je důležitá rovněž pr

Read more
18859 views

Typické vlastnosti a charakter dřeva borovice

Tento článek se zaměřuje na podrobný pohled na vlastnosti dřeva borovice, včetně jeho fyzikálních, mechanických a estetických charakteristik.

Read more
218 views

Zásady používání a ošetření voskovaného nábytku

Dřevo je materiál současně velmi trvanlivý a jemný, proto je třeba pamatovat na jeho pravidelnou péči, chcete-li se jím těšit dlouho. Než se ale dostaneme k pravidlům používání voskovaného nábytku, je třeba zmínit, čeho se vyvarovat v jeho každodenním používání.

Read more
330 views

Péče o kůže typu Madras, Pegaso, Federica, Massif i Granada

Dbejte o krásný vzhled vaší pohovky. Ať už se jedná o pravou kůži nebo textilní čalounění, vyžadují pravidelnou a vhodnou údržbu, aby zaručily dlouhou životnost a efektní vzhled nábytku

Read more
191 views

Použití sady PFLEGESET LIVOS barva natural

Chystáte sa na renováciu dreveného dubového nábytku ? Pozrite si tento jednoduchý návod ak máte nábytok ošetrený značkovým olejom LIVOS.

Read more
1046 views

Fotogalerie nábytku Lille v stýlu provence

Inspirujte se romatickým nábytkem, inspirovaným v provensálském stylu vyrobeného z přírodního dřeva.

Read more
1406 views

Typy kůže a její vlastnosti, jak si vybrat tu správnou?

Neexistuje vyhrazen typ kůže, který je nejlepší. Každá kůže má své originální vlastnosti a svůj jedinečný vzhled. No při výběru kůže si můžete být jisti že se jedná o přírodní produkt, který mě jedinečný charakter.

Read more
3271 views
Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.