Nábytek do obýváku

Nábytek do obýváku

Obývací pokoj představuje místnost, v níž doma obvykle trávíme nejvíce času, kde se setkáváme s ostatními členy rodiny, a kam zveme své přátele. Už jen z tohoto důvodu je důležité, aby byl nábytek do obýváku do určité míry reprezentativní, aby dokázal zútulnit celou místnost a aby byl zároveň dostatečně praktický.

 

Kvalitní nábytek do obýváku dokáže navodit příjemnou atmosféru, pomůže zajistit útulný vzhled a v neposlední řadě poskytne úložné plochy a odkládací prostor pro nezbytné dekorace či rodinné fotografie. Nábytek Mirek se specializuje na výrobu masivního nábytku nejen do obýváku. V naší nabídce mimo jiné naleznete vše, co v obývacím pokoji nesmí chybět: obývací sestavy, sedačky, samostatně potom vitríny, konferenční stolky a TV stolky. Pracujeme s těmi nejkvalitnějšími materiály, počítáme s prostorem i architektonickou kompozicí. Výsledkem je luxusní nábytek z dubového dřeva, který se stane ozdobou každého interiéru.

 

Snažíme se vyhovět požadavkům zákazníků s nejrůznějším vkusem a nároky na design, a proto v naší nabídce najdete nábytek do obýváku v různých stylech a designech.

 

Provence nábytek do obýváku

 

Pro zákazníky, kteří si oblíbili bydlení ve stylu francouzského venkova, jsme vytvořili speciální kolekci nábytku Provence, v rámci níž je možné zakoupit Provence nábytek do obýváku, ložnice či jídelny. Obývací sestavu máte možnost zkombinovat dle svých představ pomocí výběru jednotlivých komponentů. Inspiraci pro kombinaci nábytku Provence najdete zde.

 Provence nábytek do obývaku

Protože srdcem každého obývacího pokoje je sedačka, nechybí ani v naší nabídce provensálského nábytku. Sedačka Provence je k dispozici buď v klasické, anebo rozkládací variantě. Doplnit ji můžete konferenčním stolkem.

 

Nezbytností pro umístění televize je TV komoda, pro vystavení dekorací a knih je zase ideální regál či knihovna.

 

Provence nábytek do obýváku je vyrobený z masivní borovice a k dispozici je buď v bílé barvě (natřený bílou ekologickou barvou), anebo s efektem patiny, kdy je na bílý podklad nanesen vosk, který dokáže imitovat starý nábytek, na nějž zapůsobil zub času. Některý Provence nábytek do obýváku má hnědou vrchní desku upravenou metodou kartáčování, díky níž má povrch nádhernou 3D strukturu.

 

Rustikální nábytek do obýváku

 

Nábytek ve venkovském rustikálním stylu vyrábíme z masivní borovice v nádherném odstínu vosk medový, který je specifický pro tuto kolekci. Působí naprosto jedinečným dojmem! Rustikální styl krásně doplňuje ručně kuté kování a madla. Rustikální nábytek do obýváku z naší jedinečné kolekce je velice oblíbený zejména ve Francii, Itálii a Španělsku.

 

V rámci kolekce máte možnost zakoupit rustikální nábytek do obýváku, jídelny i ložnice. I v této sérii máte k dispozici například TV komodu, knihovnu, vitrínu, komodu a další nábytek, který zkrášlí váš obývací pokoj.

 rustikální nábytek do obývaku

Rustikální nábytek do obýváku potěší všechny, kteří se nechali inspirovat a nadchnout stylem bydlení francouzského venkova.

 

Luxusní nábytek do obýváku.

 

V naší nabídce najdete taktéž exkluzivní luxusní nábytek do obýváku, zahrnující prvky z těch nejkvalitnějších materiálů. Masivní dřevo je nadčasové, je symbolem vysoké kvality a luxusu, a bude stále „in“ i pro další generace. Co se týče designu, snažíme se vyhovět vkusu nejširšího spektra našich zákazníků, takže v nabídce Nábytku Mirek naleznete kromě Provence a rustikálního nábytku také moderní nábytek do obýváku.

 

Čím tedy obývací pokoj vybavit, aby působil luxusně, moderně a zároveň stylově? Pokud se vám nechce vybírat nábytek do obývacího pokoje po jednotlivých kusech, doporučujeme koupi celé moderní obývací sestavy. Všechny mají jedinečný design a kvalitní provedení. Obývací stěny můžete vybírat hned z několika kolekcí!

 luxusní nábytek do obývaku

Jestliže se rozhodnete pro koupi každého prvku zvlášť, začněte u sedačky! Mají výjimečný charakter a pro jejich čalounění využíváme buď prémiové látky z Nizozemska, které se chlubí vysokou oděruvzdorností, anebo pravou kůži. Kožené sedačky se řadí k těm nejluxusnějším prvkům, jaké si do obýváku můžete pořídit. Máte-li rádi komfort a dostatek prostoru, vyberte si v sekci rohové sedačky! Do menších obývacích pokojů doporučujeme pohovky nebo křesla.

 

V sekci luxusní nábytek do obýváku můžete samozřejmě vybrat také TV komody, konferenční stolek nebo nejrůznější vitríny.

 

Pro snazší orientaci doporučujeme základní přehled všech kolekcí. Díky nim máte jedinečnou příležitost vybavit svůj obývací pokoj kvalitním masivním nábytkem v jednotném stylu!