Houpací sítě 

Užije si komfort se vším všudy také v prostředí vaší zahrady či terasy! Větší pohodu než v objetí houpací sítě zažijete jen málokde!

 

Nabízíme vám elegantní, moderní i vysoce pohodlné houpací sítě do zahrady, které disponují vysokou odolností vůči klimatickým podmínkám, perfektní pevností a elegantním designem. Nádherný vzhled houpací sítě zkrášlí každou zahradu, takže bude sama o sobě působit jako designový prvek! Houpací síť vytvoří na vaší zahradě oázu klidu a pohody!

 

Houpací sítě mají nosnost 120 - 150 kg, takže vydrží opravdu velkou zátěž. Pevná masivní konstrukce působí stabilně, ale zároveň neztrácí na eleganci ani vzdušnosti. Houpací síť včetně dřevěného stojanu můžete umístit jak do zahrady, tak do interiéru. Univerzální design houpací sítě snadno zkombinujete takřka s jakýmkoli interiérovým či zahradním nábytkem.

 

K dispozici je menší houpací síť Hamak s rozpětím konstrukce 350 cm, anebo velká houpací síť Hamak XL, kde je rozpětí konstrukce 440 cm.

 

Houpací síť je ošetřena nátěrem proti vlhkosti, který dobře účinkuje také proti plísním a nejrůznějším škůdcům. Na povrch materiálu konstrukce lze aplikovat jakýkoli nátěr. Houpací síť má atraktivní vzhled a disponuje dlouhou životností.

 

V ceně každé houpací sítě je zahrnuta samotná síť, dřevěná konstrukce a montážní materiál. Síť je odnímatelná. S případnou demontáží rozhodně nebudete mít problém. Houpací síť složíte i rozložíte opravdu snadným způsobem!

 

Naše houpací sítě najdete takřka po celé Evropě. Svou oblibu si získaly především díky modernímu vzhledu a velice kvalitnímu provedení. Díky tomu, že kupujete nábytek přímo od výrobce, máte výhodu garance té nejvyšší kvality za nejnižší možnou cenu! Využijte naší jedinečné nabídky a zkrášlete svou zahradu či interiér designovým prvkem v podobě elegantní houpací sítě!