Nábytek Meranti 

ZáHRADNí NáBYTEK AKCE

Hledáte designový zahradní nábytek, který by vydržel opravdu skoro všechno? Zvolte zahradní nábytek z tropického dřeva meranti! Mezi jeho hlavní výhody patří vysoká odolnost s možností celoročního používání. Zahradní nábytek meranti má také minimální požadavky na údržbu a nevadí mu ani přímý kontakt s vodou, takže při dešti ho není nutné zakrývat.

 

Nábytek meranti ohromí svým designem vaše přátele i rodinu a na první pohled upoutá i vás. Dřevo meranti má specifickou červenohnědou barvu a unikátní kresbu. Vyznačuje se vysokou tvrdostí, dlouhou životností a dalšími výjimečnými vlastnostmi. Zahradní nábytek meranti se nemusíte bát nechat venku celoročně i za deště. Skvěle odolává povětrnostním podmínkám! A pokud se o něj budete správně starat, vydrží vám opravdu dlouhou řadu let!

 

Meranti je jednou z nejžádanějších tropických dřevin pro výrobu zahradního nábytku. Díky svému dekorativnímu vzhledu nábytek merandi své místo najde také v interiéru. V exteriéru však o to více oceníte jeho trvanlivost, vysokou tvrdost a dobrou odolnost.

 

Zahradní nábytek meranti z naší nabídky zaujme atraktivním designem, robustní ergonomickou konstrukcí a kvalitním zpracováním. Nábytek Mirek je firma s více jak 20 letou zkušeností s výrobou a prodejem nábytku jak do interiéru, tak na zahradu. Velkou výhodou je to, že nakupujete přímo od výrobce, který garantuje nejnižší ceny a zároveň nejvyšší spokojenost. Zahradní nábytek Mirek je zárukou vysoké kvality, krásného vzhledu a špičkové řemeslné práce. Máme zajištěnou vlastní dopravu, takže zahradní nábytek dovezeme až před váš dům!

 

Co všechno nabídka sekce nábytek meranti zahrnuje? Jedná se především o zahradní sestavy, které kombinují stůl a zahradní křesla, popřípadě lavice. Stylově působí například zahradní sezení Boston, které se skládá ze zahradního stolu, lavic a dvou křesel. Krásně působí kombinace dřeva meranti a ratanu, jako tomu je například u zahradní sestavy s rozkládacím stolem a ratanovými křesly. Pokud sháníte nábytek na balkón, tedy menší zahradní sestavu, je přímo ideální volbou 

Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek