Borovicový nábytek 

Borovicový nábytek patří mezi zákazníky k tomu nejoblíbenějšímu, pokud hovoříme o poctivém materiálu a masivním zpracování. Borovice je dřevinou, která tvoří pěkné kresby a září světlou barvou. Hodí se v podstatě na každý nábytek, od jednodušších komod, až po mnohem robustnější postele. Zvolte si u nás masivní nábytek z borovice, tedy kousek ryzí přírody, který dokonale zapadne do rustikálního bydlení.

Nabízíme masivní borovicový nábytek v originálním provedení, jehož atraktivní zpracování bude zdobit kuchyni, ložnici i obývací pokoj a především splní vždy svou funkci. Vydrží vám velice dlouho, zvláště pokud bude umístěn v dobře vyváženém prostředí se správným klimatem. Borovicový nábytek z kolekce Mirek to ale nejsou jen skříně a postele, rovněž si můžete prohlédnout borovicové dveře, které jsme do naší nabídky zařadili poměrně nedávno.

Zobrazit všechny kolekce masivního nábytku.

  • Borovicový nábytek

    Borovicový nábytek z kolekce Klasik stojí za zhlédnutí. A nejen to, stojí také za vyzkoušení, jeho pohodlnost vás může velmi záhy přesvědčit. Zvolte si u nás skutečnou dřevěnou kvalitu a vybavte jakýkoliv pokoj nábytkem ve stylu přírody. Kolekce Klasik představuje takové krásné kousky, jako postele či komody, které nyní můžete mít dokonce za velmi výrazně sníženou cenu. Buďte klasičtí a vsaďte na poctivě vyrobený masivní nábytek.

    Kolekce Klasik je určena pro náročné. Milujete naturální prvky? Tak si zařiďte svůj obývací pokoj v takovém stylu, nemusí vás to stát všechny úspory. V této kategorii vás můžou zaujmout moderní, přes to klasické postele vyrobené tak, aby byl kladen důraz na kresbu dřeva, ale také další kousky nábytku. A borovice má krásnou kresbu. Vyberte si jednoduše to nejlepší do každé místnosti domu, a pokud milujete barvu a styl borovice, není co řešit. 

Zobrazují se 1 – 12 z 12 položek