Borovicový nábytek 

Borovicový nábytek patří mezi zákazníky k tomu nejoblíbenějšímu, pokud hovoříme o poctivém materiálu a masivním zpracování. Borovice je dřevinou, která tvoří pěkné kresby a září světlou barvou. Hodí se v podstatě na každý nábytek, od jednodušších komod, až po mnohem robustnější postele. Zvolte si u nás masivní nábytek z borovice, tedy kousek ryzí přírody, který dokonale zapadne do rustikálního bydlení.

Nabízíme masivní borovicový nábytek v originálním provedení, jehož atraktivní zpracování bude zdobit kuchyni, ložnici i obývací pokoj a především splní vždy svou funkci. Vydrží vám velice dlouho, zvláště pokud bude umístěn v dobře vyváženém prostředí se správným klimatem. Borovicový nábytek z kolekce Mirek to ale nejsou jen skříně a postele, rovněž si můžete prohlédnout borovicové dveře, které jsme do naší nabídky zařadili poměrně nedávno.

Zobrazit všechny kolekce masivního nábytku.

  • Kolekce Klasik

    Nábytek z kolekce klasik je vyroben z kvalitního borovicového dřeva. Nábytek je ošetřen kvalitním lakem s možností výběru z několika barevných provedení. V kolekcí najdete komplet zařízení do domu či bytu: postele, skříně, komody, pc stoly, vitriny a další ...

Zobrazují se 1 – 13 z 13 položek