TV stolky 

TV stolky z masivu jsou skvělými produkty hned z několika pohledů. Dají se zakomponovat do obývacího pokoje každého domu. TV stolek od Mirka se bude skvěle vyjímat především v rustikálnějších interiérech, ale jeho provedení může být velmi univerzální. Skvělé je, že masivní TV stolky jsou kvalitní a odolné, při tom se ještě pohybují v mírných cenových relacích, na rozdíl třeba od celých masivních sestav.

Podobné, jako televizní stolky, jsou TV komody. Jejich rozměry jsou často poněkud větší a snadno si do nich můžete uložit různé věci a oblečení. Televizní komody z masivu si můžete zvolit v této sekci a je rozhodně z čeho vybírat. Tak například zde nabízíme TV stolky z dubu. Ten je považován za dřevinu, která je nesmírně variabilní a vykazuje krásné kresby dřeva. Dub se hodí v podstatě kamkoliv a vydrží i stovky let.

  • Tv stolky z masivu

    TV stolky z masivu se rozhodně vyplatí. Jedná se o skvělé kusy nábytku, vhodné do různých interiérů a nejen do obývacího pokoje, ale všude tam, kde je TV. Vyberte si u nás kvalitu, která pochází přímo z přírody, a vsaďte na masivní dřevo, které se navrací do módy. Je sice o něco dražší, než lamino a podobné materiály, za to ale vydrží skoro navěky a dokáže zpestřit interiér jako máloco.

    Masivní televizní stolky a komody z naší nabídky se pyšní mnoha klady. Tak například si můžeme zmínit krásné kresby letokruhů, vysokou odolnost po dlouhý čas a samozřejmě i univerzálnost, díky níž je možné takový nábytek zakomponovat v podstatě kamkoliv vás napadne. Zde najdete kvalitní TV stolky z masivu, které nebudou sloužit pouze jako podstavec pro televizor, ale můžete si do nich uložit nejrůznější předměty či dokonce oblečení. 

Zobrazují se 1 – 26 z 26 položek