Designový nábytek 

Pravý domov dělá to, co do něj vtisknete vy sami. Od prvních kroků při jeho zařizování po ladění nejmenších detailů. Výběr nábytku bychom proto neměli podcenit jak z hlediska praktické stránky, tak ani co se týče designu.

 

Otevřete dveře designu

 

Do svého domova se nebojte zapojit ani aktuální módní trendy. Právě proto, že jsou to ale hity probíhající sezóny, měly by to být spíše doplňky, které můžete za krátký čas bez výčitek vyměnit za jiné. Krásně se u vás doma budou vyjímat třeba elegantní skleněné vázy nebo příjemné plyšové plédy a přehozy ve výrazných barvách. Víte, že odstínem roku 2018 se stala fialová? Celkovou koncepci interiéru pojměte ale nadčasově, to znamená v neutrálních odstínech a kvalitních materiálech, ideálně přírodního charakteru.

 

Jak si pohrát s obývacím pokojem ( designový nábytek do obývacího pokoje )

 

Kvalitní designový nábytek by se měl stát základním prvkem. Dřevěný nábytek nestárne, zachová si svou užitnou hodnotu a lze jej začlenit do bytu, ať se rozhodnete svoje bydlení pojmout prakticky jakkoli. Tmavý masiv působí luxusně a sám o sobě se stane tím nejkrásnějším solitérním prvkem v místnosti, oblíbené je například provedení divokého dubu. Obývací stěnu můžete tímto způsobem naplno v místnosti „přiznat“ tak, aby přitahovala pohledy všech příchozích. Jen máloco vás navíc tak povzbudí po velmi náročném dni, jako schoulit se na pohovce a u toho vnímat místnost prostoupenou nezaměnitelnou vůní dřevěného nábytku.

 

Světlé odstíny se zase stanou krásným základem každé kuchyně či jídelny. Ideálně se kombinují i s dalšími materiály, například na čalounění židlí. Odolná a stabilní konstrukce zajistí bezpečí i v případě, že máte malé děti, pro které leckdy bývá problém u jídla vydržet pár minut v klidu. Masivní jídelní stůl bude zdárně sloužit po mnoho let, aniž by se na něm projevily známky opotřebení.

Zvláště v kuchyni je nábytek podrobován vyšší zátěži. Masivu však při správné péči (přípravky na bázi oleje a vosku) po několika málo letech rozhodně nebudou „zdobit“ odřené rohy či škrábance. Kuchyňskému stolu neublíží významněji ani neopatrná práce s nožem. Masivní nábytek lze opravit přebroušením a vrátit mu tak bývalý půvab.

Designové jídelní stoly a židle se zároveň stanou pravými klenoty každé jídelny nebo kuchyně. Vždyť platí, že jíme i očima a nábytek představuje neoddělitelnou součást celkového dojmu ze stolování.

dubový nábytek Alexandradubový nábytek new Linenábytek z dubu Liptovnábytek do obývaku z dubu Texasdubový nábytek Bozenkolekce Nice / Orlandodubové jídelní stolyjídelní židledubový nábytek helsinki / atlantaHodnocení

 

Když se spí „jako dřevo“

 

Ne samozřejmě doslova. Spát na dřevěné posteli má však celou řadu nesporných pozitiv. Ložnice někdy bývá neprávem poněkud v pozadí. I ona si však zaslouží, abyste při zařizování přemýšleli a nechali se odvést do světa snů takovým nábytkem, který vás doslova okouzlil.

Skříně po babičce, kterých je vám líto se vzdávat, protože jsou z kvalitního materiálu a postele pamatující téměř vaše studentská léta? Do toho si občas měníte postel ve svou soukromou kancelář. Z ložnice v první řadě nemilosrdně odsuňte všechny rušivé vlivy. Hned vzápětí si dopřejte kvalitní nábytek sladěný v jedné kolekci. Uvidíte, že při usínání v harmonickém prostředí vstanete daleko lépe odpočinutí. Dřevěné postele jsou navíc zcela zdravotně nezávadné, nevadí ani alergikům. Vašemu posilujícímu spánku nebude nic bránit.