Teakový zahradní nábytek 

ZáHRADNí NáBYTEK AKCE

Teakový zahradní nábytek představuje ideální volbu pro ty, kteří hledají dokonalé spojení vysoké trvanlivosti, komfortu a moderního designu. Nábytek z teaku je v sekci zahradní nábytek už dlouhá léta na prvních pozicích co do obliby u zákazníků. Jedná se o mimořádně tvrdé dřevo s vlastnostmi ideálními pro umístění v exteriéru. Teakový zahradní nábytek se hodí do každého počasí, je přirozeně chráněný proti působení vody a dalším nepříznivým vlivům.

 

Při správném zacházení vám nábytek vydrží sloužit opravdu dlouhou řadu let, a to bez ztráty na kráse či kvalitě. Teakový zahradní nábytek je rozhodně investicí do budoucnosti!

 

Teak je obecně vysoce odolný druh dřeva, disponuje vysokým obsahem kaučuku a teakového oleje, a proto dobře odolává korozi, střídání teplot, plísním, sněhu, dešti, slunečnímu záření i útokům nejrůznějších škůdců. Teakový zahradní nábytek zároveň vyžaduje pouze minimální údržbu. Jelikož nábytek z teaku snese působení vlhkosti, můžete ho bez obav umístit i do blízkosti bazénu nebo jiné vodní plochy. Teakový zahradní nábytek vám na zahradě vydrží i během zimního období.

 

Právě teak se řadí mezi nejtrvanlivější dřeviny na světě. Mezi jeho hlavní výhody patří také vysoká odolnost vůči plísním, hmyzu a hnilobě. Díky vysokému obsahu olejnatých pryskyřic je teakový zahradní nábytek vysoce odolný vůči vlhkosti. Olej v teakovém dřevě chrání železné spoje před korozí, takže hřebíky v nábytku nerezaví. Olej zároveň působí jako konzervační prostředek, a proto teakový zahradní nábytek můžete ponechat ve venkovním prostředí po desetiletí.

 

Naše nabídka zahrnuje pestrou paletu zahradního nábytku z teaku. K dispozici jsou buď samostatná teaková zahradní křesla, anebo celá sestava z teaku. Velmi luxusně působí zahradní sestava kombinující teakový zahradní stůl a ratanová křesla. Teakové zahradní stoly nabízíme v různých rozměrech a prodáváme také samostatně, takže k nim můžete dokoupit samostatně zahradní křesla dle svého vkusu.

 

Proč teakový zahradní nábytek nakupovat právě u nás? Máme víc jak dvacetiletou zkušenost s výrobou a prodejem nábytku do interiéru i na zahradu. Stojí za námi množství realizovaných projektů a nabízíme výhradně nábytek s vysokou kvalitou. Výhodou je také to, že nakupujete přímo od výrobce, který garantuje nejnižší ceny a zároveň nejvyšší spokojenost. Díky vlastní dopravě vám teakový zahradní nábytek dovezeme až před váš dům!

Zobrazují se 1 – 15 z 15 položek